Zrní chystá duet s Markétou Irglovou. Pro fantasy film

Redakce

Na září chystá kladenská kapela Zrní duet se zpěvačkou Markétou Irglovou. Duet se objeví na desce Hudba z filmu Poslední z Aporveru.

"Když Zrní oslovili s dotazem na spolupráci a vytvoření jedné písně do připravovaného alba, kluci nám nabídli možný duet s Markétou Irglovou. To se nám velmi hodilo do konceptu, protože Markéta už pro film Poslední z Aporveru nahrála na začatku roku sólovou písničku," říká Alexandra Macháčová z Actor´s Runway Agency, která zajišťuje produkci.

Duet kapely Zrní a Markéty Irglové vznikne nejen ve dvou jazycích, ale i ve dvou odlišných aranžích. Jednou v doprovodu smyčcového kvarteta, podruhé v elektronickém provedení. „Která z verzí bude v září vypuštěná jako první singl, není ješte rozhodnuto. Možná si necháme poradit od posluchačů, třeba formou hlasování na facebookové stránce filmu,“ dodává Macháčová.

Poslední z Aporveru je fantasy film, který kombinuje prvky trikového a animovaného filmu. Výtvarným pojetím a zpracováním se odkazuje na filmy Karla Zemana. Režie se ujal Tomáš Krejčí, na plátně uvidíme Petra Formana, Janu Pidrmanovou, Nelu Boudovou nebo Tomáše Kluse. (sli) 

 

 

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit