Zrní chystá duet s Markétou Irglovou. Pro fantasy film

Redakce

Na září chystá kladenská kapela Zrní duet se zpěvačkou Markétou Irglovou. Duet se objeví na desce Hudba z filmu Poslední z Aporveru.

"Když Zrní oslovili s dotazem na spolupráci a vytvoření jedné písně do připravovaného alba, kluci nám nabídli možný duet s Markétou Irglovou. To se nám velmi hodilo do konceptu, protože Markéta už pro film Poslední z Aporveru nahrála na začatku roku sólovou písničku," říká Alexandra Macháčová z Actor´s Runway Agency, která zajišťuje produkci.

Duet kapely Zrní a Markéty Irglové vznikne nejen ve dvou jazycích, ale i ve dvou odlišných aranžích. Jednou v doprovodu smyčcového kvarteta, podruhé v elektronickém provedení. „Která z verzí bude v září vypuštěná jako první singl, není ješte rozhodnuto. Možná si necháme poradit od posluchačů, třeba formou hlasování na facebookové stránce filmu,“ dodává Macháčová.

Poslední z Aporveru je fantasy film, který kombinuje prvky trikového a animovaného filmu. Výtvarným pojetím a zpracováním se odkazuje na filmy Karla Zemana. Režie se ujal Tomáš Krejčí, na plátně uvidíme Petra Formana, Janu Pidrmanovou, Nelu Boudovou nebo Tomáše Kluse. (sli)