Štítek Reklama
12. 4.2016

4 nejlepší sociální sítě na cestování: Kterou si vyberete VY?

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Autor fotografie: Shutterstock.com

Existuje mnoho sociálních sítí, které jsou používány lidmi na cestách. Nyní se podíváme na ty nejpopulárnější.

  • Facebook – Fenomén jménem Facebook vzal internet útokem. Je tedy prakticky nepředstavitelné ignorovat vliv služby Facebooku na obchodní segment. Cestovní ruch není výjimkou. Cestovatelé zde píšou své zkušenosti a připomínky, komunikují s ostatními, kritizují či chválí místa, která navštívili...

  • Twitter – Twitter získal neobyčejnou popularitu. Píše si zde několik druhů cestovatelů. Rozdíl mezi Facebookem a Twitterem je ve formátu lokalit a profilu uživatelů. Twitterující píšou připomínky jako zdroj informací. Rychlost předávání zpráv je zde největší výhodou, ale příspěvek může mít pouhých 140 znaků, což omezuje hloubku informací.

  • Wayn – Sociální síť, která je zkratkou pro „Where are you now“. Nápad jak spojit lidi na základě jejich umístění. Wayn umožňuje svým uživatelům vytvořit profil a nahrát fotografie. Uživatelé mohou vyhledávat ostatní uživatele a jejich spojení s jejich profily. Registrovaní uživatelé posílají a přijímají zprávy pomocí emailu, diskuzního fóra, eCards, SMS a rychlých zpráv.

  • TripAdisor.com – To je spíše internetová stránka než sociální síť, ale pomáhá lidem při shromažďování informací o cestě a ukazuje recenze a názory lidí, kteří na místě byli. TripAdvisor byl inovátor obsahu vytvářeného uživateli. Tyto webové stránky jsou zdarma pro uživatele, kteří zde poskytují informace, a web je podporován především reklamou. Je to jistě nejpopulárnější a největší cestovní komunita na světě, protože zde najdete miliony názorů, hotelů, restaurací a další věci, které zajímají cestovatele.

5 nejlepších míst na potápění: Kam vyrazit?

Nejlepších pět míst, kam vyrazit surfovat

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama