Štítek Reklama
28. 2.2011

Beyoncé vykouklo ňadro aneb Skandály na Oscarech

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Beyoncé - Autor fotografie: Sony Music

Z neděle na pondělí se v hollywoodském divadle Kodak předávali po třiaosmdesáté Oscaři. Uspěl film Králova řeč a herci Colin Firth a Natalie Portman, žádné divoké party ani hlasitých urážek jsme se ale nedočkali. Rozhodli jsme se proto zapátrat v archivech a pro dnešní Šrumec v showbizu připravili přehled těch největších perliček, které se kdy během Oscarů odehrály.

Beyoncé ukázala bradavku
Rok 2009 byl ve znamení muzikálů. Svět stál fronty na Mamma Mia! a pubertální slečny omdlévaly při slovech BeyoncéHigh School Musical. Hugh JackmanBeyoncé proto připravili show ve stylu tohoto žánru. Beyoncé tančila (podívejte se) tak náruživě, že jí během show vykoukla bradavka.  

Michael Moore urážel George Bushe
V roce 2003 získal cenu za nejlepší dokument Michael Moore s filmem Bowling From Columbine.
Jak se dalo čekat, tento kontroverzní filmař využil děkovné řeči ke kritice tehdejšího prezidenta USA George Bushe. Prohlásil, že byl zvolen nelegitimně, a vykřikoval “styďte se, pane Bushi.” Divadlo Kodak na to odpovědělo nespokojeným bučením.


Björk jako labuťBjörk snesla vejce
Ještě o dva roky dříve se na předávání Oscarů předvedla islandská zpěvačka Björk. Byla nominována za píseň I’ve Seen It All (poslechněte si), která zazněla ve filmu Tanec v temnotách, a upozornila na sebe, když na předávání dorazila v šatech ve tvaru labutě.
Aférku dovršila poté, co cestou po červeném koberci jen tak mimochodem snesla vejce.

Oscaři 2011: Králova pečeť, Colin Firth a Natalie Portman

South Park v dámských šatech
Matt Stone
Trey Parker, autoři legendárního seriálu South Park, využili příležitosti v roce 2000, kdy získali nominaci za autorství písně Blame Canada (poslechněte si).
Po červeném koberci se prošli v dámských róbách. Trochu paradoxně v souvislosti s tím vyznívá, že Stone, který na sobě měl stejný model jako Gwyneth Paltrow o rok dříve, sklidil od módních kritiků velmi dobré hodnocení. Tedy lepší než nebohá Gwyneth.

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama