Štítek Reklama
29. 4.2011

Královská svatba ovládla svět. Dejte šanci "you and I" písničkám

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Novomanželé Kate a princ William vystoupili s rodinami na balkon Buckinghamského paláce a poprvé po svatbě se na veřejnosti políbili. - Autor fotografie: Foto dailymail.co.uk

Na pátek 29. dubna 2011 připadla svatba britského prince Williama (28), který si vzal dlouholetou partnerku Kate Middleton (29). Mezi svatební dary patří i předělávka skladby You And I od Stevieho Wondera, kterou dvojici věnuje George Michael. My jsme se ale podívali i po dalších (a možná lepších nebo alespoň zábavnějších) ty-a-já skladbách. Hodit se můžou třeba už 1. května pod rozkvetlou třešní.

George Michael - You & I

Když vyšlo najevo, že George Michael věnuje královskému páru ke svatbě písničku, začal dělat drahoty. Pro dárkovou předělávku si sice vybral jednu skladbu z fanouškovských tipů, její název ale dlouho nechtěl prozradit. You & I je původně komorní a daleko méně patetický love song od klavíristy a zpěváka Stevieho Wondera. Poslechněte si jeho verzi.Jeff Tweedy a Feist - You And I

Jestliže byla řeč o patosu, ten byste marně hledali v you-and-I písničce, již na poslední desku Album zařadili američtí Wilco. Přesto, že tu zpěvačka Feist zpívá jako stydlivá holka o tom, že o Jeffovi Tweedym nemusí (a nechce) vědět všechno, máme tuhle poťouchle zamilovanou skladbu hodně rádi.

Lady Gaga - You And I

Řada z vás si jistě pomyslí, že není moc zpěváků a zpěvaček, kteří by byli méně romantičtí než Lady Gaga. Ovšem pozor. Tahle balada ve stylu novodobé Janis Joplin je trochu něco jiného než disko hitovky typu Bad Romance. Lady Gaga je zpátky ve městě, pamatuje si, co se dělo minule  - a tentokrát bez toho chlápka z Nebrasky rozhodně neodejde! Jsme zvědaví, v jaké podobě se You And I objeví na květnové novince.

Scorpions - You And I

Zapomenout nemůžeme samozřejmě ani na love song od hannoverských hardrockerů Scorpions. Zní sice tak triumfálně, jako kdyby ho kapela skládala u příležitosti oslav hokejového vítězství, hodit se vám ale může tak jako tak; mistrovství světa v hokeji právě začíná.  

Michael Bublé - Just Haven´t Met You Yet

Michael Bublé se nedávno oženil. Jeho rok a půl stará písnička Just Haven´t Met You Yet je tak dobrou zprávou pro všechny, kteří svatbu Williama s Kate ani rozkvetlé třešně sledovat nehodlají, protože... prostě stále ještě nenašli toho pravého či tu pravou. Jako by Bublé vzkazoval, že jednou to určitě přijde.

 

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama