Štítek Reklama
11. 2.2016

Miro Žbirka získal na turné exkluzivního hosta. Pojede s ním Marika Gombitová!

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Autor fotografie: archív Mariky Gombitové

Velké turné Miro Žbirky nazvané Road to Abbey Road Tour 2016 získalo nečekaného hvězdného hosta. Na každém z velkých čtyř koncertů, které se postupně uskuteční v Praze, Ostravě, Bratislavě a Košicích, se na pódiu objeví hvězdná Marika Gombitová. Fanoušci tak už teď mohou netrpělivě tipovat, který z mnoha společných hitů dvojice Gombitová – Žbirka na turné zazní.

Účast na všech čtyřech koncertech turné už Marika Gombitová také potvrdila na své stránce na sociální síti Facebooku. „S potěším vám mohu oznámit, že se jako host zúčastním podzimního turné Road to Abbey Road Tour Miro Žbirky. Věřím, že si společné koncerty užijeme stejně dobře v Česku, jako i na Slovensku. Již se nemůžu dočkat. Je mi ctí podpořit tento zajímavý projekt, proto jsem Mekyho pozvání s radostí přijala,“ vzkázala zřejmě nejpopulárnější zpěvačka v dějinách slovenské pop music.

Velkou radost z takto hvězdného hosta neskrýval ani Miro Žbirka. „Podařilo se něco, v co bych před pár lety ani nedoufal. Být s Marikou znovu společně na pódiu je můj splněný sen,“ říká Žbirka.

Dvojice Žbirka – Gombitová spolu dlouhé roky působila ve velmi úspěšné kapele Modus, následně pak spolu natočili několik slavných duetů. Připomeňme například Nespáľme to krásné v nás nebo V slepých uličkách.

Hudební ceny Žebřík: Nominovaní jsou Tomáš Klus, Chinaski, Slza i Barbora Poláková

5 slavných, kteří byli prohlášeni za mrtvé ještě před svou smrtí. A někteří žijí dodnes

  • fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama