Štítek Reklama
24. 3.2011

Beoyncé pracuje na nové desce

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Beyoncé - Autor fotografie: Foto webarchiv zpěvačky

Zpěvačka Beyoncé pracuje s producentem Frankem Oceanem na nové desce. Člen kapely Odd Future, jenž dělal i na písničkách s Justinem Bieberem, o tom informoval na svém Twitteru, kam umístil společnou fotku ze studia.
„Tady dneska dělám. To je úplně neuvěřitelný, ona zpívá moje písničky! Kdyby se teď zastavil svět, těch několik minulých týdnů bylo skoro nejlepších, co jsem kdy zažil,“ napsal k fotce.

Posledním albem Beyoncé je deska I´Am…Sasha Fierce z roku 2008. Na novinku se Beyoncé soustředí od konce loňského roku, média ale zpěvačku spojovala s tradičnějšími R´n´B producenty - s Ne-Yo, Jimem Jonsinem a hiphoperem The-Dreamem.

Nedávno vyšlo najevo, že s několika skladbami jí pomáhali i producent a DJ Diplo, londýnský producent Switch a elektropopová kapela Sleigh Bells, která se nedávno představila v Praze.

Sama zpěvačka potvrdila, že na novince by se fanouškům ráda představila v novém světle. „Mám spoustu nástrojů, které chci do písniček dostat a vytvořit úplně nový, vlastní zvuk,“ řekla. (sli)

Poslechněte si Beyoncé

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama