Štítek Reklama
29. 1.2015

Do tance, mládeži. Digitalism přijedou s DJ setem v dubnu do Roxy

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Digitalism - Autor fotografie: Roxy

Pražský klub Roxy hlásí další party. Po DJ Shadowovi nebo 2ManyDJs se se svými tracky chystají do Prahy taky kluci z Hamburgu, kteří si říkají Digitalism. Prodlouží tak vlnu, kterou do Prahy přivezli loni třeba Simian Mobile Disco.

Jens MoelleIsmali Tufecki alias Digitalism se dali dohromady v roce 2004, debutovali v roce 2007 deskou Idealism, house-rockovým hybridem, kterému se říkalo nu-rave. Jejich hlučný (ale ne zas tak hlučný) a úderný (ale ne zas tak úderný) electro house se stal hnacím motorem indie taneční hudby po celém světě.

Na kontě mají od té doby dvě alba a sérii mixů, hity tanečních parketů se staly songy Pogo, Circles nebo Miami. Jako DJs si vytesali vlastní zvuk tvořený sety, které kombinují house a techno.

Jejich nejnovější vize jsou cítit v tracku Wolves, ve kterém hostuje Youngblood Hawke. Zaděláno je i na další materiál. "V Roxy proto nečekejte v čase zakonzervovaný DJ setr, ale hodiny precizně vybrané hudby, která se prolíná napříč žánry a v srdci pořád skrývá jádro značky Digitalism," vzkazují pořadatelé. Lístky stojí 300 Kč a poplatky. (red)

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama