Štítek Reklama
5. 2.2015

Emma Smetana uvede Gorana Bregoviče. A představí svou novou desku

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Emma Smetana - Autor fotografie: Lukáš Havlena

Ti, kdo se chystají 10. února na koncert Gorana Bregoviče do Fora Karlín, uvidí v roli předskokanky moderátorku, herečku (Hořící keř, Rytmus v patách, muzikál Lucie) a hudebnici Emmu Smetanu. V koncertní premiéře představí ukázky z připravovaného debutového alba, které vyjde na podzim tohoto roku v produkci Jiřího Buriana (Republic of Two).

"K hudbě Gorana Bregoviče mám odjakživa blízko i proto, že jsem vyrostla na Věře Bílé, o kterou se deset let staral můj tatínek, a část dětství a dospívání jsem strávila na festivalech a koncertech world music. Taky mám ráda filmy Emira Kusturici, pod jejichž soundtracky je nejčastěji podepsaný právě Bregović. O to víc si cením toho, že si mě vybral jako svou předskokanku, a to přesto, že dělám jiný žánr. Ve Foru Karlín tedy vůbec poprvé vystoupím s novými písněmi, což mě děsí a těší zárověň," dodává Smetana.

Emma zahájí večer  ve 20 hodin. Hlavní hvězda večera Goran Bregović v doprovodu kapely The Wedding and Funeral Band přijde na řadu zhruba ve tři čtvrtě na devět. Hrát by měla téměř dvě hodiny. Vstupenky na koncert seženete přes Ticketpro. (red)


 

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama