Štítek Reklama
24. 10.2011

Niceland natočili na festivalech nový klip

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Michal Motyčka alias Niceland - Autor fotografie: Foto Facebook kapely

Kapela Niceland sobě i fanouškům připomíná atmosféru letních festivalů a představuje klip We Know Better, jenž natočila právě v létě během objíždění hudebních akcí včetně festivalu Rock for People.

“Řekli jsme si, že je na čase udělat klip, kde by konečně byla vidět celá kapela, protože v předešlých klipech jsme se neobjevili vůbec nebo nekompletní. Nicméně musím říct, že nejtěžší je vždycky dělat něco pro sebe, respektive zavděčit se vlastní kapele. Ve hře byly také ekonomické důvody, tím, že jsme si natočili klip sami, stáhli jsme náklady. S dnešními technologiemi se dá docílit poměrně stejně kvalitního výsledku,” vysvětluje bubeník kapely Michal Boodya Budinský, který se spolu s kolegou Igorem Zacharovem ujal výroby celého videa.

“Všechny klipy, které jsme udělali za poslední dva roky, jsme probírali hlavně já a právě Boodya. On i Igor tomu rozumí, jsou strašně šikovní a jsem rád, že si ve svém nabitém programu konečně našli čas i na nás,” směje se frontman Michal Motyčka alias Niceland. “Tenhle klip musí být fajn už jenom proto, že je ze záběrů cítit atomsféra léta a radost z hudby,” dodává. (sli)

 

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama