Štítek Reklama
31. 10.2014

Phil Collins o Adele: Je to pěkná mrška, vyhodila mě z desky

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Adele udělala Philovi pápá - Autor fotografie: Shutterstock

Zpěvák a bubeník Phil Collins nešetší ostrými slovy na adresu zpěvačky Adele. Poté, co ztratila zájem o spolupráci, již sama iniciovala, ji označil za "mršku".

Poslechněte si Adele v Youradiu

V lednu letošního roku Collins v rozhovorech mluvil o tom, že s Adele navázal spolupráci. "Kontaktovala mě, abychom dali něco dohromady. Osobně jsem ji moc neznal, ale věděl jsem, že má bezvadné písničky a její hlas se mi líbí. Měl jsem pocit, že mě to taky může posunout."

Pak ale věci nabraly jiný spád. "Dala mi kus rozdělané skladby a chtěla, abych ji dokončil. Nevím, jestli se jí nebo někomu kolem ní nelíbila, každopádně už se pak nikdy neozvala. Bylo to celé jakože "stěhuju se a taky dítě zabere spoustu času a kdesi cosi" a najednou vidím, že nové album vychází beze mě. Je to mrška, tahle Adele," nechal se slyšet Collins. 

O termínu nového alba Adele se spekuluje už dlouho, management zpěvaččina labelu XL vzkazuje, že není pravda, že novinka (pojmenovaná pravděpodobně 25 ) by měla vyjít v roce 2015. Psali jsme o tom například zde. Album 21 vyšlo v roce 2011, od té doby na třetí řadovku Adele čekáme. (sli)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama