Štítek Reklama
29. 11.2012

Tomáš Klus a Karel Gott spolu chtějí natočit duet

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Král předal žezlo. První ve Slavíku Tomáš Klus a druhý Karel Gott spolu chtějí natočit duet. - Autor fotografie: foto: Facebook Karla Gotta

Nečekaný vítěz letošního ročníku ankety Český slavík Tomáš KlusKarel Gott, kterého písničkář po 14 letech odsunul z prvního místa, spolu chtějí natočit duet.

„Ano, mluvili jsme o tom. Já tu výzvu přijal, ale zatím jsem to nedotáhnul do konce. Nejsem ochoten dát z vlastních rukou polotovar. Věřím tomu, že po posledně nabitých zkušenostech je inspirace velmi mnoho,“ prohlásil Klus.

Gott Klusovi vítězství přeje. "Čekal jsem to, protože Slavík je anketa popularity a jeho popularita velmi rychle stoupá. Tomáš je skvělý písničkář, má vtipné a inteligentní texty a jeho projev je příjemný a kultivovaný. Moc mu se ženou fandíme," napsal Mistr ve svém profilu na Facebooku.

"Cítím se opravdu dobře. Anketa konečně začala být zajímavá. Vždy se mezi kritiky říkalo, že výsledky Slavíka už jsou nudné – stále to stejné: Gott, Bílá, Kabát… Víte, je to jako ve sportu. Když se střídají vítězství, tak je to vždy napínavější," dodal zpěvák. (lbp)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama