Štítek Reklama
23. 4.2014

Video: Mikrofon má nelehký úděl, huláká do něj Vypsaná fixa

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Vypsaná fixa

Vypsaná fixa natočila už druhý klip k nové desce Krásný smutný den (recenze). Po titulní skladbě si vybrala písničku Šúrka mikrofon. „Je oslavou mikrofonu, protože dobrý mikrofon je výhra pro zpěváka. Stávají se pak neoddělitelnou dvojicí, dokud jednomu z nich nedojde dech,“ říká zpěvák Márdi.

Vypsaná fixa live: Žádný smutný den, jen čirá radost

„Příběh našeho mikrofonu Šúrky je o tom, že začínal na rockových pódiích a zažil slávu ve světle reflektorů, protože co si budeme povídat, ten zpěvák stojí až za ním, tedy na druhém místě. Postupem času sláva pominula a on se stal součástí ozvučení na poutích a schůzích. Jeho život se změnil a stal se málo punkovej. Zbyly jen vzpomínky a lehká zatrpklost. Tak to je naše verze, ovšem dá se to převést i na jiné druhy než jen mikrofony,“ dodává. Videoklip se natáčel v brněnském klubu Metro v rámci jarního turné, režie se ujal Marcel Nevín.

Video: Děti si z loutek Fixy postavily krásný smutný den

Vypsanou fixu čekají aktuálně Majálesy, letní festivaly, koncerty pro recyklační projekt samosebou.cz a na podzim chystají velké turné k dvacetiletému výročí existence skupiny. To vyvrcholí ve Velkém sále pražské Lucerny 17. prosince. (sli)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama