Štítek Reklama
17. 6.2014

Zpěvačka Patricie ulovila ke spolupráci kytaristu Amy Winehouse

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Patricie - Autor fotografie: Promo zpěvačky

Dvaadvacetiletá zpěvačka Patricie, která svou kariéru rozjela před několika lety jako host turné Xindla X a nyní má na svém kontě už druhou desku, spolupracuje v současné době s kytaristou zesnulé zpěvačky Amy Winehouse Robinem Banerjeem

Poslechněte si Patricii i Amy Winehouse v Youradiu
Podívejte se, jak Patricie křtila desku Iris

„S Robinem máme autorský projekt Moods, který představíme 11. července v rámci Prague Proms. Do budoucna přemýšlíme o dlouhodobější spolupráci, neni vyloučené, že v příštím roce společně vystoupíme na českých festivalech,“ říká Patricie, která si už letos zahraje na Rock for People. Moods je podle jejích slov projekt pohybující se na hranici popu, soulu, swingu a jazzu a kromě dvou zmíněných hudebníků v něm hrají ještě newyorský bubeník Matti Dunietz a mladí čeští jazzmani Matěj ČernýJan Steinsdorfer.

S Robinem Banerjeem se Patricie potkala během jeho českého koncertování s projektem Amy Winehouse Tribute, kde dělala vokalistku. Banerjee pracoval s Amy Winehouse na CD Back To Black a živých DVD, vystupoval s ní také na koncertech v Evropě i Americe. (sli)

 

 

 

 

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama