Českou zpěvačku málem ubil její známý!

Redakce

Říká se, že co tě nezabije, to tě posílí. Tímto mottem se doslova řídí Veronika Zelníčková, kterou se její známý pokusil na konci července ubít k smrti. Mladá zpěvačka se ale s vypětím všech sil ubránila a nyní se rozhodla, že začne chodit na kurzy sebeobrany.

Přestože byl útočník o několik váhových katogerií těžší, jí se podařilo jako zázrakem uprchnout a přivolat pomoc. Utrpěla sice mnohačetná řezná poranění hlavy a útočník jí způsobil opravdu vážný otřes mozku, chuť žít ve Veronice ale převládla.

A i když ukázala, že má v sobě velkou bojovnici, rozhodla se, že začne chodit na kurzy sebeobrany. „Po zkušenosti, kterou mám za sebou, nebylo o čem přemýšlet. Díky instinktům se mi podařilo vyváznout, ale od té doby ve mně dřímá strach. Chci se ho zbavit a hlavně se naučit, jak se ubránit,“ prozradila zpěvačka známá z muzikálu Mamma Mia! Veronika Zelníčková, která se pomalu vzpamatovává z hrůzného zážitku, který by ve zdraví nemusel přežít průměrně trénovaný muž.

Potvrzuje to i instruktor izraelského bojového obranného systému Kalah, založený Idanem Abolnikem, Pavel Strouhal. „Z toho, co jsem si o případu přečetl v médiích, se divím, že to přežila. A říkám to bez skrupulí. Musela jednat naprosto instinktivně a chuť žít převládla. Jinak si to neumím vysvětlit,“ říká Strouhal, pro kterého je Veronika hrdinka.

„Důležité je zachovat chladnou hlavu a nezpanikařit. To si myslím, že se stalo. Veronika je pro mě ideální žák,“ dodává Strouhal.

Vzpomínáme… Záhadná úmrtí slavných českých mužských umělců

5 nejlepších songů Amy Winehouse. Zpěvačka by se dožila 33 let