Dvojčata Jedward z X Factoru si dohrála, vydavatelství je nechce

Hana-Slivova

Jedward jsou irská dvojčata John a Edward Grimesovi, kteří se díky nepředvídatelným tanečním pohybům a falešnému zpěvu stali hvězdami šesté řady britského X Factoru. Teď ale přišli o smlouvu s hudebním vydavatelstvím Sony Music. Jejich první singl - svérázná verze hitu Under Pressure (Ice Ice Baby) - se totiž neuchytil.

Mladí Jedward podepsali s vydavatelstvím Sony Music smlouvu na začátku roku 2010. Jenomže jejich coververze hitu Under Pressure (Ice Ice Baby), tedy mix písniček Freddieho Mercuryho Under Pressure a Ice Ice Baby, se kterou bodoval v 90. letech populární rapper Vanilla Ice, i přes velké promo prohrála s elektropopovým projektem Owl City a následující týden klesla do druhé dvacítky.
Manažer dvojice a porotce X Factoru Louis Walsh to ale nevzdává. Stále si myslí, že hoši mají před sebou velkou kariéru. "Chlapci mají vyprodané turné v Irsku, které zahájí v dubnu, a jednám s jistou velkou nahrávací společností o nové smlouvě," řekl Walsh. Podle webu Mrpaparazzi.com by onou velkou nahrávací společností měl být Universal Music.
O dvojici Jedward jsme nedávno na Kouli psali (Bláznivá dvojčata Jedward dobyla Británii, i když zpívat moc neumí). Jak je ovšem vidět, jedorázové dobytí někdy nestačí.
   

Podívejte se na společné video Jedward a rappera Vanilla Ice z britských Národních televizních cen

Poslechněte si Under Pressure Freddieho Mercuryho

 

 

Témata: