Galerie: On je žena! Kteří herci si zahráli dámy?

Redakce

Někteří herci neváhali a zkusili si zahrát ženské postavy. Které role jsou ty nejznámější?

David Duchovny – Městečko Twin Peaks. Duchovny si zahrál ženu v seriálu Městečko Twin Peaks v roce 1990. Docela kočka, že? Mohl by nosit dlouhé vlasy jako rocková hvězda.

Kurt Russell – Tango a Cash. Russell se objevil převlečený za ženu v jedné ze scén filmu Tango a Cash v roce 1989. S převlekem měl úspěch.

Robin Williams – Táta v sukni. Role v komedii z roku 1993 byla na herce, který loni spáchal sebevraždu, jako ušitá. Jako stará lady byl báječný.

Johnny Depp – Ed Wood. Depp se coby režisér převlékal v tomto snímku z roku 1994 převlékal za ženu. Celkově je tenhle film tak trochu divný, nemyslíte?

Jack Lemmon a Tony Curtis – Někdo to rád horké. Tato komedie je filmová klasika z roku 1958. Kluci se pomocí převleků snažili sbalit Marilyn Monroe.

Dustin Hoffman – Tootsie. Hoffman v této komedii z roku 1982 válel. Kdo by neznal jeho rudou róbu!

John Travolta – Hairspray. Komedie z roku 2007 je trochu bláznivá, ale Travolta v ní ukázal, že je muž mnoha tváří. Nebo žena?

Eddie Murphy – Norbit. Film z roku 2007 měl u diváků úspěch. Asi i díky skvělým převlekům. Tleskáme maskérům a kostymérům, tady odvedli fakt vynikající práci!