Lily Allen chce seknout s muzikou a začít hrát divadlo


Letošní turné zpěvačky Lily Allen bude asi na dlouho dobu poslední. Tedy pokud můžeme věřit tomu, co tahle skandalistka na půl úvazku prohlásila.

Lily AllenZpěvačka Lily Allen oznámila, že si bere v muzice pauzu a zkusí se projevit jako herečka. Po čtyřech letech muzicírování jsou prý její hlasivky unavené a ráda by zkusila zase něco nového. "Nechystám  žádnou novou desku ani turné. Všechno ukončím v březnu příštího roku a budu připravena na nové zkušenosti."

Pusťte si náladu Lily Allen v Musilinu

Allen má nakročeno na slavná prkna ve West Endu ve hře  spisovatele a režiséra Neila LaButea s názvem Reasons To Be Pretty. Budou následovat představení The Shape Of Things a Fat Pig. "Chtějí, abych hrála hlavní roli, což je pro mě vzrušující, ale zároveň děsivé. Zkontaktovala jsem učitelku herectví, která mě bude navštěvovat doma, kde mě bude učit. Beru prostě každou novou výzvu," řekla Allen.

Zpěvačka je v současné době na turné, v rámci kterého se představí i v České republice. Koncert v pražském klubu SaSaZu, kde nedávno koncertovala například Macy Gray, proběhne 30. října. Koule.cz na koncertě nebude chybět! (eva)

Lily Allen a její hitovka Fear. Bude také tak dobrá herečka?

Témata:,