Nové fotky Gotta s Urbanovou před turné. Podívejte se

Lubos-Prochazka

Karel Gott (71) a Eva Urbanová (49) mají před sebou poslední zkušební den před startem společného turné, které zítra začíná v povodněmi poničeném Děčíně. V rámci příprav dokonce stihli nafotit sérii společných snímků, které si můžete jako první prohlédnout na Kouli.

Eva Urbanová a Karel Gott nafotili snímky na nádvoří Toskánského paláce v Praze. Autorem fotek je Petr Adámek a Kouli je poskytl Gottův správce internetových stránek Jan Adam. Gotta a Urbanovou čeká během podzimní sezony celkem devět společných koncertů. Každý z nich začne duetem Fantom opery  ze slavného muzikálu Andrewa Lloyda Webbera s českým textem Pavla Vrby.

Gott: Eva je největší odborník na Fantoma opery
Adaptace románu francouzského spisovatele Gastona Lerouxe je podle Evy Urbanové jejím nejoblíbenějším muzikálem. "Fantom opery je pro mě krásný příběh člověka odstrčeného společností, jehož duše strašlivě strádá. Hledá lásku a tím pádem je to absolutní romantika, kterou má ráda každá žena. Námět je navíc podpořen neskutečnou až dokonalou hudbou Andrewa Lloyda Webbera," prohlásila. Karel Gott uvedl, že Eva je asi největším odborníkem na muzikál Fantom opery u nás. Podle něj ho viděla už snad pětadvacetkrát, a když se jí nelíbí představitel Fantoma, klidně z divadla odejde už o přestávce. "Proto mě nesmírně těší, že si mne na našem turné pustí do své vysněné říše Fantoma opery, a jsem zvědav, zda jako Fantom v jejích očích obstojím," řekl Mistr. Na turné zazní nejen duety obou umělců, každý vystoupí i s vlastními písněmi. Doprovázet je bude kapela Boom!Band.

Podívejte se na Evu Urbanovou a její podání Fantoma opery

Témata:,