Rihanna a Eminem prodloužili hit I Love the Way You Lie

matoush

Jaký byl týden ve světě celebrit, špíny bulvárních zpráv a popmusic? Přinášíme vám naše úlovky. Rihanna a Eminem mají novou verzi hitu I Love the Way You Lie, Britney Spears potvrzuje termín nové desky a Justin Bieber si před Vánoci stěžuje, jak jsou na něj lidi zlí.

Naší první zastávkou je web Pereze Hiltona. Ten totiž světu představil chystaný hit dvojice RihannaEminem. Nese název I Love The Way You Lie part 2. Jak asi čekáte, jde o pokračování veleúspěšného songu I Love The Way You Lie z Eminemovy poslední desky Recovery.
Rihanna v nové verzi neví, jestli má dál milovat svého kluka, anebo odejít a uchránit se od jeho násilnických sklonů. Písničku otevírá textem o tom, že na začátku vztahu se zdálo být všechno tak fajn, jenomže pak se z lásky stalo peklo. Eminem později rapuje nekřič a omluv se mi, že jsi mě strčila na stolek/ abych tě od sebe mohl odstrčit já.
Hm… Hlavně aby se tohle opakované vydávání totožných písní neuchytilo!

Poslechtěte si I Love The Way You Love part 2

Britney vydá na začátku příštího roku nové album
Server The Hollywood Gossip přinesl zprávu, podle níž někdejší popová ikona Britney Spears plánuje vydání nové desky na počátek příštího roku. Producent alba Dr. Luke tvdí, že bude plná „dobré muziky.“ Inu, uvidíme, ale vzhledem k tomu, že Britney se opět zaplétá do řady sporů (bývalý bodyguard Fernando Flores zpěvačku žaluje za sexuální obtěžování, protože se v jeho přítomnosti doma procházela nahá), myslíme si, že by si měla slečna Spears udělat zase na chvíli pauzu a pokračovat ve štelování vlastního života.

Justinu Biebrovi ubližují komentáře na YouTube
Fenomenální zpěvák, sexy symbol, model a v neposlední řadě i baseballový expert, tak by mohl působit na neznalé Kanaďan Justin Bieber (16). Kromě jiného teď ale promluvil i do kampaně proti šikaně „ Každý se někdy setká se šikanou. Každý, i já. Na mé stránce na YouTube je strašně moc lidí, kteří mě nesnáší,“ postěžoval si. „Říkají o mně úplné nesmysly, jako že před vystoupením vdechuji helium.“
Inu, kámen by se nad chlapcem ustrnul.

Témata: