Video: Do Prahy dorazil Batman. I s Batmobilem

Stefan-Titka

Z temného Gothamu přesídlil na skok do mrazivé Prahy. Velkolepá akční show Batman Live představila českým divákům svět Temného rytíře v pražské O2 areně. Nestihli jste se na Batmana podívat osobně? Tak mrknětě na reportáž, ve které uvidíte v akci i Batmobil. Dozvíte se také, co si o představení myslí herci včetně Batmana.

Ve dvouhodinovém představení Batman Live se sešla celá plejáda ikonických postav z batmanovského univerza. Od samotného Batmana, „kolegy“ v potírání zločinu Robina a komisaře Gordona až po úhlavní nepřátele v čele s Jokerem, Harveym „Dvě tváře“ Dentem, Tučňákem, Riddlerem, Poison Ivy nebo Catwoman.

Samotná show na velké scéně odvyprávěla nejen základní mytologii a zrod Temného rytíře, ale předvedla i některé velkolepé kousky – od artistických kreací a létání na lanech až po efektní výbuchy přímo na scéně. Díky českému dabingu si představení koncipované pro celou rodinu mohly vychutnat i malé děti.

O tom, jaké to je být součástí takto psychicky i fyzicky náročné produkce, jsme si popovídali s Nickem Courtem (Bruce Wayne/Batman), Michaelem Pickeringem (Robin) a Emmou Clifford (Catwoman). Natáčeli jsme na zkoušce i během oficiálního předsatavení.

Témata: