10 znamení, že to s vámi myslí vaše přítelkyně vážně

Lucie Bryndová

Poznat, že je to ta pravá, může být někdy těžké. Ženy jsou pověstné tím, že většinou pouze naznačují a bojí se říct některé věci na rovinu. Cítíte, že je čas posunout se o krok dál a chcete požádat svou drahou polovičku o ruku, ale nejste si stoprocentně jisti, jestli to i ona cítí stejně a chcete se ušetřit nepříjemného zklamání, kdyby řekla NE? Je tu několik jasných znamení, která vám napoví, zda s vámi ta vaše opravdu plánuje budoucnost.

  1. Dívá se vám stále do očí. Opravdu ráda se na vás upřímně dívá, když jí něco vyprávíte. To je znamení, že jí na vás záleží.
  2. Chvějí se jí rty. Kromě očního kontaktu je neméně důležité to, co se během vaší společné konverzace děje s jejími rty. Pokud mírně červenají a chvějí se, pak je to proto, že je z vás vaše milá hotová. Stav zamilování doprovází mírný psychický stres a vzrušení, a právě to se projevuje mírným chvěním a zčervenáním jejích rtů.
  3. Červená se. Pokud na své přítelkyni nezaznamenáte předešlý projev zamilovanosti, pak se pravděpodobně projeví na jejích tvářích. To, že se dívka červená, ale vždy nemusí znamenat, že je vzrušená. Červenání je také projevem nervozity, stresu nebo studu. Ale pokud s ní nerandíte první týden, pak už určitě poznáte, proč se červená.
  4. Je v rozpacích. Nadměrná plachost je u zamilovaných dívek také velmi obvyklým jevem. Ženy se obecně velmi kontrolují a mají strach, aby se nechovaly za určitých situací trapně či nevhodně. To má za následek horší koncentraci a jemně rozpačité chování. Nejčastěji se tak děje na počátku vztahu.
  5. Líčí se mnohem přirozeněji než dříve. Zaznamenal jste, že když jste se poznali, líčila se vaše přítelkyně poměrně výrazně, a teď se maluje mnohem jemněji? Věří vám a ví, že se před vámi může odhalit ve své přirozenosti, a to je dobře.
  6. Hlasitě se směje. Pokud se ve vaší přítomnosti ráda směje, dává tak najevo svůj emocionální zájem o vás.
  7. Snaží se na vás dělat dojem, a to i maličkostmi. Dává vám drobné dárečky a předchází si vás. To je příjemné, ne?
  8. Stále s vámi lehce flirtuje. Přesto, že jste spolu třeba i několik let, cítíte, že se s vámi vaše holka snaží neustále flirtovat. Vůbec se tomu nebraňte, právě naopak. Je to skvělá zpráva a znamení, že vám to spolu opravdu klape. Jen jí to hezky oplácejte a užívejte si to.
  9. Ráda a často se vás dotýká. Stává se vám, že se vás v soukromí i na veřejnosti během vyprávění dotýká? Chodí s vámi ráda za ruku a v kině se od vás ne a ne odtrhnout? Pokud se city k vám nesnaží nijak skrývat, věřte, že si můžete být jisti, že vás opravdu miluje a počítá s vámi do budoucna.
  10. Žárlí na ostatní ženy v okolí. Zamilované dívky žárlí, tak to bylo, je a bude. Jestli je jí úplně jedno, co děláte, kam chodíte, a nevadí jí, že se často bavíte s cizími ženami, a to i v její přítomnosti, pak asi bude něco špatně. Jestli ale projevuje zdravou žárlivost, je do vás zamilovaná. Jen pozor na to, aby to s žárlivostí nepřeháněla. To by pak mohlo znamenat, že ve vás nemá vůbec žádnou důvěru, a to není dobře.