20 celebrit, které na obrazovkách hrály sourozence, ale ve skutečnosti spolu tvořily pár

Redakce

Zajímá vás, kteří filmoví či seriáloví sourozenci spolu ve skutečnosti chodili? Některé dvojice vás dost možná překvapí.

Selena Gomez a David Henrie. Předtím, než Selena chodila s Justinem Biebrem, měla vztah s Davidem. Oba si spolu zahráli sourozence v seriálu Kouzelníci z Waverly. Během natáčení se do sebe mladí herci zamilovali. Nějakou dobu spolu tvořili šťastný pár. Pak se ale Seleně zalíbil zpěvák Justin, kterého zbožňuje velká spousta fanynek.

Hayden Panettiere a Milo Ventimiglia. Dvě celebrity Hayden a Milo z hitového seriálu Hrdinové si zahrály role Claire a Petera. Během natáčení seriálu tito dva herci ve skutečnosti tvořili pár. Poprvé to zveřejnil časopis People. Fanoušci seriálové show byli velmi překvapení. Bohužel Hayden a Milo vzájemná láska moc dlouho nevydržela. Nyní už spolu nechodí.

Shailene Woodley a Ansel Elgort. Shailene a Ansel si spolu zahráli sourozence ve snímku Divergence, který vyšel roku 2014. Za kamerami ale tvořili pár. Dali se dohromady už při natáčení filmu Hvězdy nám nepřály, kde oba herci dokonce zamilovanou dvojici hráli. Všechno se to událo během roku 2014.

Michael C. Hall a Jennifer Carpenter. Michael a Jennifer si zahráli bráchu a ségru ve velmi úspěšném seriálu Dexter. Za obrazovkami v soukromém životě tyto dvě celebrity tvořily skvělý manželský pár. Láska jim však nevydržela a v roce 2010 se herci rozvedli. Rozvod u nich nebyl moc bouřlivý. Zůstali dobrými přáteli až do dnešního dne.

Robert Pattinson a Nikki Reed. Robert a Nikki spolu hráli sourozence v Twilight sáze. Herci spolu chodili jen velmi krátce, protože se Robert Pattinson zamiloval do své filmové partnerky Kristen Stewart.

Matthew Broderick a Jennifer Grey. Matthew a Jennifer se ukázali jako sourozenecká dvojice ve snímku Volný den Ferrise Buellera, který byl natočen v roce 1986. Oba svůj milostný vztah drželi v tajnosti až do doby, než na ně média přišla, což se stalo následující rok.

Lauren Graham a Peter Krause. Lauren a Peter si zahráli sourozeneckou dvojici v televizním seriálu Famílie, který vyšel v roce 2010. Herci dostali jedny z hlavních rolí. V soukromém životě tvořili moc šťastný pár. Skvěle se k sobě hodili.

Dave Annable a Emily VanCamp. Dave a Emily se setkali v seriálu Bratři a sestry, který vyšel v roce 2006. Název seriálu napovídá, že to byli sourozenci. Herecká dvojice se do sebe během natáčení vášnivě zamilovala a nějakou dobu byli šťastným párem.

Katherine Heigl a Jason Behr. Katherine a Jason si zahráli v seriálu Roswell ségru a bráchu v roce 1999. Lidé v jejich okolí to velmi překvapilo. Nedokázali si představit, že zrovna tito dva herci v reálném životě sdílí jednu postel. Vztah jim vydržel ale jen dva roky, rozešli se v roce 2001.

Shannen Doherty a Jason Priestley. Shannen a Jason si zahráli sourozence v populárním seriálu Beverly Hills 90210. V soukromém životě spolu tihle dva herci tvořili pár jen pár měsíců. V podstatě do doby, než Shannen dostala v seriálu padáka.

5 lidí popisuje moment, kdy se máte radši rozejít než se dál trápit

10 věcí, které rozhodně nedělejte po rozchodu