20 věcí, ze kterých mají některé ženy často lepší pocit než ze sexu

Redakce

Pro některé ženy není sex jeden z divů světa. Existují věci, během kterých se cítí mnohem lépe. Jaké to jsou?

 1. Sundat si po náročném dni podprsenku. Přestavte si, že váš celý den neustále něco škrtí a škrábe na hrudi. Pak přijdete domů a pocítíte obrovskou úlevu z toho, že už vás na těle nic netěsní.
 2. Koupit si novou značkovou kabelku. Kvalitní a hezká kabelka v dnešní době není levná záležitost. O to větší z ní mají ženy radost, když si ji koupí. Budou o ni pečovat jako o dítě.
 3. Škrabání na zádech. Znáte pocit, když vás svědí záda zrovna v místě, kam si pořádně nedosáhnete, a poté vás tam někdo poškrábe? To je někdy vážně lepší než sex.
 4. Myslet na sex. Mnohé ženy mají své bujné fantazie, které je dokáží nažhavit. Cítí se přitom mnohdy lépe než během sexu.
 5. Masáž hlavy. K tomu není co dodat, je to jednoduše orgastický zážitek.
 6. V zimě se zachumlat do teplé peřiny. Ženy obecně trpí na zimu více než muži. V zimě mají často studené nohy. Zabalit se do peřiny a konečně cítit teplo je pro ně nepopsatelným zážitkem.
 7. Mazlení a tulení. Slečny mají rády hlazení a mazlení. Znamená to pro ně mnohdy více než samotný sex, protože se cítí milovány svým partnerem.
 8. Vymáčknutí zlobivého pupínku. Puberta dávno pryč, ale neposlušné pupínky vyskakují pořád. Některé dokáží člověka potrápit natolik, že se podaří ho pořádně vymáčknout až za pár dní.
 9. Pocit čistoty. Ženy milují, když si udělají kompletní očistu těla. Umyjí se, oholí, zjemní pokožku peelingem a natřou se krémem. Cítí, jak voní… A to je pocit k nezaplacení.
 10. Relaxování ve vířivce. Horkou vodu s bublinkami dívky milují nadevše.
 11. Plávání ve vodě bez plavek. Člověk se cítí svobodně, když skočí do vody, aniž by ho něco někde těsnilo či škrtilo.
 12. Sklenička dobrého vína. Není nad chutné víno a drbání u něj s dobrou kamarádkou. Pro ženy je to velký pocit štěstí.
 13. Chození ve vedrech naostro. Pokud se některé dívky nestydí, je to pro ně skvělý a osvobozující zážitek. Hlavně pro ty, které rády provokují muže.
 14. Po několika nezdařilých pokusech udělat řidičák. Některé ženy jsou vážně špatné řidičky. Z toho důvodu cítí úlevu, když už konečně nebudou muset platit další pokus.
 15. Když se po dlouhém zadržování moči dostanou na toaletu. Tohle by bylo nejspíš lepší než sex i pro muže.
 16. Hlučné přivítání pejskem po příchodu domů. Znáte to, když máte doma pejska, který po vás skáče a vrtí ocáskem vždy, když po práci / škole dorazíte domů? Jednoznačně lepší než pocit během sexu!
 17. Poslední den menstruace. Juchú! Už se nemusíte potit s vložkou mezi nohama. A to ani nemluvíme o pominutí křečích v břichu.
 18. Dlouhý spánek. Čím jsou ženy starší, tím jim dělá větší radost se pořádně prospat. Rozhodně více než celou noc souložit.
 19. Uvidět na těhotenském testu jeden proužek. Nejste těhotná. Ufff, to je úleva!
 20. Po náročně dietě si konečně dopřát něco sladkého. Slečny mají moc rády sladké, ale zakazují si ho kvůli tomu, aby byly štíhlé. Nakonec se na to vykašlou a sní to, po čem už dlouho touží. Mňam!

7 ukazatelů, že vám práce leze na mozek (a měli byste se na ni vykašlat)

Udělejte si dobře: Co se děje s naším tělem při masturbaci a proč je pro nás prospěšná?