4 nejlepší aplikace pro cestovatele: Kterou vyzkoušíte?

Redakce

Neexistuje lepší způsob, jak se o místu, kam chcete jet, dozvědět zajímavé informace, jako od lidí, kteří zde žili nebo místo navštívili již před vámi. A díky social media aplikacím to jde snadno a rychle.

Naštěstí existuje celá řada aplikací, které jsou určené speciálně pro cestovatele a jejich potřeby. Některé z nich jsou velké cestovní stránky, které byly převedeny do aplikace a rozšířeny o více funkcí, ale ty ostatní jsou speciálně navržené pro rychlé použití.

Plánování do budoucna! Tyhle aplikace jsou na to naprosto ideální

  • Foursquare – Foursquare bylo oporou pro online plánování cesty již mnoho let, ale v poslední době se aplikace stala lepší – více intuitivní a uživatelsky přívětivá. Najdete zde mnoho neuvěřitelných funkcí a umožňuje také vyhledávání na základě vzdálenosti od cíle nebo aktuální polohy. Aplikace také nabízí možnost sledovat cestující, kteří mají podobný vkus, číst hodnocení od ostatních uživatelů a přidávat své vlastní postřehy, které zase pomůžou ostatním. Informace, které zde uložíte, budou vždy k dispozici.
  • Trover – Trover je jednou z nejlepších dostupných aplikací, která vás může inspirovat na cestách. Domovská obrazovka nabízí mnoho různých kanálů, mezi kterými si můžete vybrat. Aplikace se zaměřuje spíše na zážitky z cest jednotlivých uživatelů a krásné fotografie, které poskytují recenze nebo cestovatelské tipy.

Nečekané zastávky! Aplikace, které vás zachrání, když se někde ztratíte nebo vaše rezervace v hotelu propadne

  • HeyLets (zatím pouze pro iOS) – HeyLets je dost podobná aplikace, jako je Foursquare. Je ale mnohem jednodušší a soustředí se především na bezprostřední okolí. Namísto výběru vás aplikace provede krátkým dotazníkem. Každý bod zájmu představuje recenze a fotografie od ostatních uživatelů.
  • GoGoBot – GoGoBot je oblíbená aplikace, je krásná a jednoduchá a navíc nabízí spoustu informací, včetně počasí a místních letišť. Používá vaši aktuální polohu a najde ubytování, jídlo, zábavu nebo cokoli chcete, a to díky jednomu stisknutí tlačítka. Uživatelé zde nechávají komentáře a vzkazy, které vám hodně pomohou.

5 nejlepších míst na potápění: Kam vyrazit?

Nejlepších pět míst, kam vyrazit surfovat