4 nejnechutnější filmy všech dob, ze kterých vám bude špatně

Eva Vogelová

Libujete si v nechutných filmech, nebo jste jen příliš zvědaví? Vybrali jsme pro vás několik následujících snímků, ze kterých se vám nepochybně zvedne žaludek.

  1. Lidská stonožka (2009). Režisér Tom Six natočil snímek Lidská stonožka, který nemá v nechutnosti obdoby. Dvě Američanky cestují po Evropě a porouchá se jim auto. Hledají nějaké útočiště, kde mohou přenocovat. Najdou vilku, kde přebývá německý chirurg. Ten je zavře a použije na svůj vysněný pokus. S dalšími lidmi je k sobě přišije. Vytvoří z nich lidskou stonožku tak, že ústa jednoho člověka připevní k análnímu otvoru dalšího. Všichni dobře víme, že na velkou člověk někdy potřebuje opravdu naléhavě. Možná se na ten snímek nemusíte ani dívat, stačí, když si ho představíte a bude vám z toho na zvracení. Pokud by pro vás byl první díl málo, režisér Tom Six natočil ještě dvě pokračování. Dvojka je údajně nejdál… To už ale posuďte sami.
  1. Intimní tajemství (2007). Film Intimní tajemství natočil režisér Mitchell Lichtenstein, který má zřejmě velmi bujnou fantazii. Hlavní hrdinkou je středoškolačka Dawn, která je panna a odsuzuje předmanželský sex. Sblíží se s jedním klukem a brzy pozná, že vydržet bez sexu až do svatby není vůbec jednoduché. Protějšek to už nevydrží a znásilní ji. Děvče má však velmi zvláštní vaginu, která se mužům se špatnými úmysly dokáže pomstít. Má totiž zuby a ukousne mu penis. V tomto duchu snímek pokračuje dál. Chudák gynekolog třeba přijde o své prsty. Pokud si film plánujete pustit, pokocháte se zkrvavenými částmi lidského těla. Snímek Intimní tajemství rozhodně není pro slabé povahy.
  1. Piraňa (2010). Snímek Piraňa natočil režisér Alexandre Aja. Ten musí mít bouřlivé noční můry, protože jinak nechápeme, jak by takový filmu vůbec mohl natočit. Vždycky jednou za rok na sezónu navštěvují jezero Victoria několik tisíců lidí. Jednoduše se přijíždí bavit. Letošní rok zažijí opravdu nevídadnou zábavu. Pod hladinou se totiž zrodilo peklo. Vzniknul nový druh ryb, který požírá lidské maso. Lidé jsou v ohrožení života, musí bojovat proti hladovým mořským tvorům. Máte rádi krev? V tomhle snímku se jí nasytíte dostatek. Objeví se v něm hned několik zkrvavených těl. Uvidíte lidi, kteří přišli o nějakou část svého těla, nebo dokonce ve vodě umřeli. Božská podívaná, nemyslíte?
  1. Smrtonosný výlet (2016). Film Smrtonosný výlet natočil režisér Travis Zriwny. Partička mladých lidí si plánuje užít několik volných dní na chatě daleko od města. Společně odpočívají a pořádají párty. Kolem nich se potlouká týpek s marihuanou, který za chvíli odejde. Slíbí však, že se za chvíli vrátí. Mladí lidé ho očekávají. Místo něj je však navštíví něco velmi nepříjemného. Zaklepe u nich člověk, který chytil virus a zaživa se rozpadá. Nemoc se šíří velmi rychle, lidé umírají nechutným způsobem. Namísto velké párty musí lidé bojovat o život. Horor není příliš povedený, ale pokud vás zajímají nechutnosti, jste na správné adrese. Hnijící a rozpadající se lidská těla vás rozhodně uspokojí. Některé scény neustojí ani silné povahy, proto doporučujeme si vzít k filmu i kýbl na zvracení.

Témata:,