4 způsoby, jak zjistíte, že vás protějšek podvádí

Eva Vogelová

Máte podezření, že vás partner s někým podvádí? Nejste si tím však zcela jistí? Máme pro vás důkazy, které ho z nevěry poměrně snadno usvědčí.

  1. S mobilem tráví více času, než je u něj obvyklé

Pokud člověk s někým navazuje intimní vztah, chce s ním být průběžně v kontaktu. Většinou to není jinak možné než přes email, esemesky nebo sociální sítě. Časté osobní scházení je většinou riskantní. Nevěrný člověk se zavírá na záchod nebo v koupelně, aby si mohl s osobou, se kterou vás podvádí, v klidu psát, aniž byste ho během toho sledovali. Pokud jste navzájem znali svá hesla na různých účtech a váš protějšek si je najednou všude změnil, měli byste zbystřit. Když svého partnera přistihnete, jak má mobil v ruce a usmívá se, zeptej se ho, s kým si tak často píše. Pravděpodobně vám odpoví, že je to jeho věc. A to už budete vědět, na čem jste.

  1. Chová se k vám nezvykle mile

Najednou od svého protějšku dostáváte dárečky, zve vás na výlety nebo na večeře? O ničem se s vámi nechce přít ani hádat? Vždy vám přitakává a tvrdí, že máte ve všem pravdu? Není vám tohle trochu podezřelé, že to začalo z ničeho nic? Není těžké uhádnout, proč to dělá. Jednoduše má špatné svědomí, protože vás podvádí s někým jiným. Tímhle způsobem vám to chce vynahradit a vyžehlit si to ve své mysli, která je plná výčitek.

  1. Vyhýbá se odpovědím

Zda je vám váš protějšek nevěrný, můžete zjistit, když se ho zeptáte přímo bez okolků. Pro nikoho není jednoduché se přiznat, spousta lidí razí teorii, že zatloukat je nejlepší. Místo toho, aby vám řekl, že vás už nějakou dobu podvádí, vyhýbá se odpovědi tím, že přechází na jiné téma. Pokud je váš partner dobrý řečník, pravděpodobně to vždycky nějak zamluví. Když nebude sám chtít, doznání z něj pravděpodobně nedostanete. Už jen to, že od tématu vždy odbočí, ho ale usvědčuje. Může vám i lhát a odpovědět, že vás nepodvádí. Pokud to však bude říkat nejistě, raději mu to nevěřte. Taky to může otočit proti vám a vyčítat vám, že mu nedůvěřujete. To znamená, že zase odběhl od tématu a to je podezřelé.

  1. Obviňuje z nevěry vás

Jak nejlépe člověk skryje nevěru? Tím, že z ní podezřívá partnera, kterého sám podvádí. Dává vám váš partner najevo, že vám nedůvěřuje a podezírá vás z nevěry? Pokud ho vážně nepodvádíte, tak je buď chronicky žárlivý, paranoidní nebo je vám sám nevěrný. Když víte, že první ani druhá věc to není, bude to ta třetí. Vymyslel si na vás chytrou strategii, ale vy jste chytřejší, protože mu na jeho hry přijdete. Pokud se chcete dopátrat pravdy a zjistit, s kým vás podvádí, hrajte s ním ještě chvíli tu hru dál. Nebude totiž pak tolik opatrný a jednoho dne udělá chybu, která ho usvědčí.

Témata:, ,