5 důvodů, proč je nejlepší kamarádka důležitější než přítel

Eva Vogelová

Myslíte si, že přítel je nejdůležitější osobou ve vašem životě? Možná byste neměly zapomínat na svoji nejlepší kamarádku, která ho ve spoustě věcech trumfne. Přesvědčíme vás o tom.

  1. Před nejlepší kamarádkou se nemusíte stydět. S nejlepší kamarádkou pravděpodobně sdílíte téměř vše. Svěříte se jí s informacemi, které byste nikomu jinému nebyla schopna nikdy říct. Ať uděláte cokoliv, vyslechne vás a podpoří. Nemusíte se před ní cítit trapně.
  2. Nejlepší kamarádka je upřímná. Víte, kdo je nejupřímnější člověk v okolí? Vaše nejlepší kamarádka. Má vás ráda a nemá potřebu vám v ničem lhát. Jednoduše vám na všechno řekne vlastní názor. Upřímnost se cení mnohem více než milosrdná lež.
  3. Nejlepší kamarádku můžete kdykoliv obtěžovat. Máte nějaké trable a chcete to s někým probrat? Na to je ideální nejlepší kamarádka. Vždy vás vyslechne.
  4. Nejlepší kamarádka si pamatuje detaily. Většina kluků si nepamatuje téměř ani svoje vlastní narozeniny, natož aby si pamatovali, jaká je vaše oblíbená barva. Nejlepší kamarádka si pamatuje i to, co jste si s ní před týdnem dala k obědu. Nejde o to, že by vás partner neměl rád, ale některé věci jednoduše nechce řešit. Spřízněná duše v podobě vaší přítelkyně je patrně na detaily zaměřená stejně jako vy. Partneři nedůležité věci spíše vypouštějí z hlavy.
  5. Nejlepší kamarádka je s vámi schopná dělat věci, do kterých by se váš partner nikdy nepustil. Ženy občas rády dělají blbosti a ty se nejlépe provádějí s nejlepší kamarádkou. Najít si k sobě podobně střelenou holku, jako jste vy, je něco úžasného. Můžete spolu strávit několik hodin v obchoďáku jen proto, že vás baví zkoušet si různé oblečení, aniž byste měly v plánu si vůbec něco koupit. Jít do posilovny jen proto, abyste společně komentovaly pozadí cvičících mužů, se také úplně nedá dělat s přítelem. Podobných věcí by se našla spousta. Nejlepší kamarádka je jednoduše ničím a nikým nezastupitelná. Važte si jí!