Co je pro vás podle horoskopu nejlepší k překonání z rozchodu?

Pavla Gabrhelíková

Každý se vyrovnáváme s rozchodem po svém. Většinou zabere nějaký čas, než přijdeme na to, co nás z té letargie dostane.

 1. Beran. Ponořte se do práce, studia nebo jiných pro vás důležitých aktivit, které vám pomohou přijít na jiné myšlenky. Uvědomíte si, že rozchod není konec světa. Pokud se pustíte do něčeho smysluplného, potkáte lidi, kteří mají stejný pohled na svět jako vy.
 2. Býk. Jen si připomeňte, kdo jste byli předtím, než jste se pustili do vztahu. Vaše mentalita je stavěná tak, že vám za chvíli dojde, že nikoho nepotřebujete, aby vám bylo lépe. Budete to mít za sebou za pár dnů.
 3. Blíženec. Přijde vám vhod, že máte tolik přátel, ostatně jako vždy, když se dostanete do úzkých. Připomínají vám totiž, jak neobyčejní jste, a přesně vědí, co máte dělat, když se ztrácíte.
 4. Rak. Milí Raci, zavřete se na nějaký čas doma a dejte si pěkně na čas. Pomůže vám to vypořádat se se svými emocemi. Jakmile překonáte bolest, budete ještě silnější než předtím. Ale zachrání vás jen samota.
 5. Lev. Jen si vzpomeňte, kolik lidí stojí řadu na schůzku s vámi! Užijte si pozornost ostatních a načerpejte z ní co nejvíce sil. Jen tak překlenete tento srdeční rozpad. Je velmi pravděpodobné, že si jako lék naordinujete další vztah. Ale je taky jasné, že nebude trvat do konce života…
 6. Panna. Panny, jen si vzpomeňte, jak jste soběstačné! Vás přece žádný rozchod jen tak nerozhodí! Zkuste se nad tím logicky zamyslet. Moc dobře přece víte, že máte na víc.
 7. Váhy. Pro vás je stěžejní udržet rovnováhu. Nenarušujte proto své stereotypy. Pořád choďte do práce, potkávejte se s přáteli a dělejte jakobynic. Jen tak udržíte svůj život (a vlastně i sebe) pohromadě.
 8. Štír. Máte tendenci se ke svým bývalým neustále vracet, takže než se hnete z místa, bude to ještě další dva až tři rozchody trvat. Pokud se ale rozcházíte s někým neoblobným, doporučujeme vydat se do nějakého naprosto neznámého prostředí a zapracovat na návratu sebevědomí. Za chvíli zapomenete, že jste vůbec kdy byli ve vztahu.
 9. Střelec. Musíte utéct. Doslova. Odpojte se od Facebooku, odejděte s batohem z domu, prostě na nějaký čas zmizte. Všechno kolem vás by vám připomínalo ex a to by vás mohlo ničit ještě pěkně dlouho. Musíte se od těchto vzpomínek na nějaký čas separovat.
 10. Kozoroh. Nejlepší bude zaměřit se na přátele a rodinu. Vyplňte to vnitřní prázdno pomocí ostatních, protože to jediné vám bude dávat smysl. Zkuste něco opravovat. Ať už to bude auto, kůlna nebo život někoho jiného. Musíte se cítit užiteční.
 11. Vodnář. Vás může vyléčit jedině umění! Můžete se mu věnovat aktivně i pasivně, zkrátka zbavit se vznešeně bolesti. Tím načerpáte sílu a zjistíte, že rozchod byl to nejlepší, co se vám mohlo přihodit.
 12. Ryby. Jen si vzpomeňte, milé rybičky, jak moc milujete svobodu. Jak rádi se zasníte bez časových mantinelů a jak moc se vám vlastně ulevilo, že už nemáte zodpovědnost za cizí život. Nemusíte chodit spát se svým protějškem. Nemusíte si společně plánovat víkend. Nemusíte NIC. Vy jste na svobodě jako ryba ve vodě. Tak plavte!