5 nejočekávanějších a nejbizarnějších sci-fi filmů, na které se můžete těšit v roce 2018

Pavla Gabrhelíková

Taky milujete všechny ty příšery, jiné reality, vesmír a magory se zvláštními schopnostmi? Žádné strachy, budou jich plná kina i v roce 2018. Máme pro vás výběr pěti nejlepších, abyste věděli, na co se můžete těšit.

Annihilation

Zemi sužuje zbrusunový ekosystém, který doslova pohltí každého, kdo ho začne prozkoumávat. Kromě bioložky Natalie Portman, která má kápnout na to, kde se vzal a proč.

Annihilation trailer

Ready Player One: Hra začíná

Lidi ve snaze uniknout zničení v blízké budoucnosti uniknou k virtuální realitě s názvem OASIS, ve které se mohou věnovat čemukoliv. Hlavní hrdina se snaží vyhrát hru zesnulého zakladatele této reality. Zní to jako slátanina, ale točí to Spielberg. Takže to bude dobré.

Ready Player One: Hra začíná

V pasti času

Hlavní hrdinka přijde o tátu, světoznámého fyzika. Vydá se ho hledat za hranice fantazie se třemi nebeskými bytostmi. To, co se musí naučit, je čelit ničivé síle v jejím vlastním nitru.

V pasti času – trailer

Captive State

Postapokalyptický film o invazi nepozemských potvor na Zem. Přijeli nás zkoumat, snaží se s námi spolupracovat a dopadne to dost špatně.

Captive State – trailer

X-men: Noví mutanti

S Deadpoolem i Loganem slavil Marvel úspěch, tak to se superhrdiny zkouší znova. Pět dospívajících mutantů je uvězněných na místě, na kterém musejí čelit hříchům své minulosti.

X-Men: Noví mutanti – trailer