5 způsobů, jak poznáte, že si s vámi vaše holka jen zahrává

Eva Vogelová

Jak poznáte, že si s vámi vaše přítelkyně jen hraje? Je tu pár indicií...

  1. Dlouho vám neodpovídá na telefon. Většina dívek si žádá velkou pozornost svého kluka a to hlavně na začátku vztahu, když jsou hodně zamilované. Chtějí vědět, že myslí jen na ně a nemůže se jich nabažit. Každou chvíli svému příteli píšou a touží, aby rychle odepisoval. Pokud vám vaše dívka odpovídá jednou za uherský rok, něco je špatně. Možná má v záloze ještě někoho dalšího, o kom nemáte ani páru. Když s ní chcete jít ven, často vám tvrdí, že je zaneprázdněná. Nikdy vám však neřekne konkrétně, co musí dělat. Působí to velmi podezřele.
  1. Přestane na vás od určitého času reagovat. Nejenže vám odpovídá občas jen sporadicky, ale dokonce v tom má svůj systém. Nastane určitá hodiny a vy víte, že už vám dnes neodpoví. Dělá to totiž vždycky a vy už jste díky tomu mohli vychytat dny a hodiny, kdy jste si jistí, že vám nenapíše už ani písmenko. Nezdá se vám to divné? Možná si našla na hraní ještě někoho jiného. Na něj má stejně vyhrazený čas jako na vás.
  1. Nechce chodit na určitá místa. Chtěli jste svoji slečnu vzít na své oblíbené místo, ale ona odmítla. Nedokázala vám říct ani žádný logický důvod, proč tam s vámi nemohla jít. Pokud na to místo už chodí s jiným mužem, odmítá tam chodit s vámi. Bála by se, aby nepotkala svůj další objev.
  1. Za všechno obviňuje vás. Vždycky, když se se svojí dívkou vidíte, dá vám všechno sežrat. Vy můžete za problémy, které vznikly během vašeho vztahu. Podle ní můžete i za každou blbost. Dokonce i za to, že zrovna začalo pršet a ona zmokla. Nemáte to jednoduché. Ženy, které se cítí být něčím dlouhodobě vinné, se snaží zodpovědnost za své činy házet na své nejbližší. Tím jste momentálně nejspíše vy. Pravděpodobně provádí za vašimi zády něco nekalého a nechce, abyste to zjistili. Z toho důvodu se vás snaží neustále z něčeho obviňovat. Nechce vám dát prostor k tomu, abyste zjistili, že je s ní něco v nepořádku.
  1. Všichni její mužští přátelé jsou single. Ženy se samozřejmě mohou kamarádit nejen s dalšími ženami, ale i s muži. Divné je, pokud mají mužských kamarádu nějak moc, neustále přibývají a navíc jsou všichni single. Může totiž jít i o kamarády s výhodami. Měli byste si na svoji přítelkyni dát pozor. Nenechte ze sebe dělat troubu a promluvte si s ní o tom na rovinu.

Témata:, ,