6 celebrit, které mají ty nejšílenější ex

Redakce

Někteří slavní mají na šílené protějšky prostě kliku. A když se do toho pak zamotají, není vůbec lehké zařadit zpátečku. To, co na fotkách z červeného koberce vypadá jako ideální vztah, je za zavřenými dveřmi učiněné peklo...

Rozchody nejsou nikdy bůhví jak příjemné. Ale pokud byl váš partner násilník a deviant, je to ještě o něco těžší. Buď ještě dva roky po rozchodu nechápe, že váš vztah už skončil, anebo rovnou skončíte ve škarpě za to, že jste si dovolili jít dál, nebo nedejbože si začít s někým jiným.

A celebrity o tom taky ví své…

1. Blac Chyna a Rob Kardashian

Tahle dvojice se rozešla a zase sešla asi milionkrát. Sledovat výkyvy jejich vztahu je jako dívat se na předpověď počasí v Anglii. Léto roku 2017 bylo údajně plné dramat: od porno fotek zveřejněných na sociálních sítích, přes obvinění ze zahýbání až po domácí násilí. Vyvrcholení přišlo při boji o jejich dceru, když Chyna podala trestní oznámení za napadení a vandalismus. Pár se znovu setká na podzim tohoto roku. Ale v soudní síni. Na oba podal žalobu Pilot Jones, bývalý přítel Chyny. Chce je nechat odsoudit za kyberšikanu a pomluvy.

2. Mel B a Stephen Belafonte

Miliony fanoušků bývalé členky Spice Girls šokovala v dubnu tohoto roku zpráva, že Mel podala na manžela trestní oznámení za fyzické zneužívá, nucení k sexu s ostatními ženami (jakože ke trojce) a za vyhrožování, že pokud ho opustí, zničí jí život. Jen pár dní potom, co měla zadržovací průkaz, se najednou objevila bývalá chůva s žalobou na Mel B. Ta ale vypověděla, že chůva byla zapletená v natáčení jejich sexuálních zážitků, a navíc s Belafontem čekala dítě, které si pak nechala vzít. Ale soud řešil i problém s drogami, zastrašování svědků a další věci. Takže to musela být pěkná mela…

3. Sarah Hyland a Matt Prokop

Hvězda seriálu Taková moderní rodinka měla s Mattem vztah, který navenek působil jako úplná pohádka. V roce 2012 přiznala časopisu Seventeen, že stále bojuje s ledvinovou dysplazií, která ji donutila podstoupit transplantaci. Svého partnera v té době líčila jako naprosto nepostradatelného a dokonalého chlapa. Ale jejich pětiletý vztah bohužel nebyl tak dokonalý, jak se na první pohled zdálo. Do bulváru pak prosákly zprávy o tom, že je Prokop stíhán za fyzické zneužívání. V jednu chvíli byla situace tak kritická, že se Sarah obrátila na svou seriálovou matku Julii Bowen s prosbou o pomoc. Přiznala pak, že ji jednou tak silně držel pod krkem přimáčklou k autu, že se bála o holý život. Matt se šel léčit. Když ho v srpnu roku 2014 propustili, bylo Sarah doporučeno, aby si raději pořídila ochranku, protože jeho duševní stav je natolik vratký, že by jí mohl ublížit.

4. Karrueche Tran a Chris Brown

Už je to více než dva roky, co se rozešli, ale Chris Brown se přes to evidentně nemůže stále přenést. V únoru mu byl udělen soudní zákaz styku a povinnost držet se od ní i celé její rodiny ve vzdálenosti větší než sto metrů. V soudním prohlášení Tran bylo mimo jiné, že se k ní několikrát dostaly zprávy, že Chris prohlašuje, že ji zabije nebo zastřelí. Na konci jejich vztahu to prý dokonce vygradovalo tak, že ji dvakrát praštil do břicha a pak shodil ze schodů. Tran se nakonec povedlo dokázat, že je Brown fakt magor a ten dostal pětiletou podmínku a zákaz styku.

5. Sofia Vergara a Nick Loeb

Hvězdy Takové moderní rodinky to mají vůbec nějaké divoké. Ačkoliv je herečka nyní šťastně vdaná za herce Joa Manganiella, ještě před nějakým časem měla spor se svým bývalým snoubencem Nickem Loebem. Čeho se týkal? Zmrzlých embryí. Hádali se o dvě zmrzlá embrya, které chtěl Nick použít, ale Sofia si nakonec vydupala, že bez jejího souhlasu to rozhodně nebude.

6. Lindsay Lohan a Egor Tarabasov

Jejich vztah byl od začátku propírán médii kvůli několika vzteklým hádkám. Ruský milionář prý dokonce přišel jednou domů opilý tak, že sousedi slyšeli výkřiky bezbranné Lindsay, která bojovala o život. Egor ji škrtil a pak jí vyhrožoval, že jestli to řekne, udělá z ní blázna, který potřebuje pomoct. Následovali další kauzy, až jí v srpnu minulého roku došlo, že takhle to dál prostě nejde. Ale Tarabasov vše popřel a prý využije všechny dostupné prostředky k tomu, aby ochránil svou čest a jméno. To jsme teda zvědaví…

Spice Girls – Stop