6 věcí, o kterých si myslíte, že vám vaše přítelkyně lže. A máte pravdu!

Eva Vogelová

Máte pocit, že vám v některých věcech partnerka lže? Možná máte pravdu! Přesvědčte se.

  1. On rozhodně není můj typ

Když se své dívky zeptáte, zda se jí líbí její kamarád, většinou odpoví Ne. Jednoduše řekne, že není její typ, abyste na něj nežárlili. Stačí se však podívat, jak vypadá. Pokud je to statný mladý muž s pekáčem buchet na břiše, lže vám. Nechce ve vztahu dělat potíže. Raději si své malé tajemství nechá pro sebe nebo kamarádky a potají po kamarádovi slintá.

  1. Jsi muž mých snů

Pokud vám přítelkyně řekla, že splňujete všechny její kritéria na ideálního partnera, lže vám. Rozhodně nechceme podkopávat váš vzhled či charisma, ale pro ženy jsou muži snů Ryan Gosling, Orlando Bloom, Alexander Skarsgård či Ian Somerhalder, protože jsem to pořádní samci s velkým… charismatem. Pokud na tom nejste s vzhledem a kouzlem osobnosti podobně jako oni, nejste jejich vysnění princové. Vždycky se najde něco, co se přítelkyni na vás nebude zamlouvat. Na tom však není nic špatného, protože lidé nejsou dokonalí.

  1. Moji rodiče tě zbožňují

Uf. Tomuhle výroku své přítelkyně nemůžete věřit, ani kdybyste byli úplně blbí. Není vyloučeno, že si s rodiči své partnerky rozumíte, ale že by vás zbožňovali? To se snad děje jen v romantických komediích, ne? Vždycky si na vás něco najdou, co se jim nebude líbit. Tak to prostě je, nemusíte se z toho hroutit. Žádný chlap pro rodiče jejich holčičky nebude dost dobrý. Smiřte se s tím.

  1. Mám sny o sexu a vždy v nich figuruješ jen ty

Ženám se údajně častěji zdají sny než mužům. Mají jich více a jsou intenzivnější. Někteří vědci se domnívají, že to má co dočinění s menstruací a hormonálními změnami. Některé ženy si ve snech dokáží všímat i detailů. Není nic neobvyklého, když se dívkám zdá o sexu a probudí se zpocené. Chvíli mají pocit, že ho opravdu prožily. Není však možné, aby snily jen o vás. Samy navíc nedokáží ovlivnit, o čem se jim zdá. Většinou prožívají ve spánku sex s různými muži, které většinou ani neznají.

  1. Když spolu chodíme, nemám potřebu masturbovat

Většina mužů chce umět ženy dobře uspokojit v posteli. Jedním znakem, že se jim to daří, je fakt, že jejich přítelkyně přestaly masturbovat. Pokud vám však tohle tvrdí, nevěřte jim. Masturbace není důkaz toho, že jste špatní v posteli. Když se ženě líbí sex a všechno s ním spojené, má potřebu masturbovat i ve chvíli, kdy spolu nejste. To je však naprosto přirozené.

  1. Spala jsem jen s muži, se kterými jsem to myslela vážně

Většina žen o tom, s kolika spaly muži, lže. Řekne vám vždycky menší počet. Chce před vámi vypadat cudně. Nerada by ve vašich očích klesla. Touží si zachovat svoji důstojnost. Pravda je však většinou trochu jinde. Mít kluka v posteli jen na jednu noc ženy přitahuje. Chtějí si to někdy zkusit. Nevěřte své přítelkyni, když vám říká, že měla sex jen ve vážném vztahu.