6 způsobů, jak si udělat duhované řasy

Redakce

Hastag rainbowlashes je prostě dalším důkazem, že duhového trendu se jen tak nezbavíme, ba naopak. Frčely duhované vlasy, oční stíny, zvýrazňovače a duhované obočí, teď však jedou duhované řasy. Neexistuje lepší způsob, jak nechat vyniknout vaše oči. Možná to zní šíleně, ale výsledek je ohromující. Buď si můžete koupit umělé řasy, nebo ty své natřít barevnou řasenkou. Záleží jen na vás, co vám je příjemnější. Pojďme se podívat na nějakou inspiraci.

  • Neonové stínované řasy. Žijeme v době největšího rozmachu neonových barev v kosmetice, takže se toho musí využít. Natřete falešné umělé řasy neonově zelenou barvou a na oční víčka namalujte tužkou barevnou duhu. Vytvoříte tak iluzi dvouvrstvých řas.
  • Barevné řasy. Duhované řasy plné těch nejrůznějších barev si zamilujete. Použijte opět prodloužené řasy, ale můžete i ty své. Vyberte si barevné řasenky, jako je třeba modrá, fialová, červená, zelená oranžová a žlutá. Nejlepší je začít s nátěrem od konce – tedy o té nejdelší části. Použijte fialovou a postupně přidejte modrou, zelenou, žlutou, oranžovou a červenou.
  • Přirozené řasy plné barev. Nyní na umělé řasy zapomeňme a nechme vyniknout ty své. Bez ohledu na to, zda jsou krátké nebo dlouhé, stojí za to je trochu vylepšit. Barvy si vyberte dle libosti, hlavně abyste se v nich cítili dobře a vaše oči vynikly.
  • Ohnivý pohled. Pokud nemáte rádi umělé řasy, tak opět použijte svou přirozenost. Nemusíte to ani jinak přehnět s barvami, vyberte si třeba jednu. My jsme se rozhodli inspirovat červenou, která dodá očím ohnivý pohled a přitom to vypadá velmi elegantně, když je zbytek řas černých.
  • Dlouhé, špičaté a barevné. Chcete řasy ostřejší, barevné a výrazné? Nejlepším způsobem je natřít je načerno a poté postupně špičky řas potřít různými barvami. Prodlouží se tak váš pohled a každého uchvátí.
  • S nádechem modré. Ne každý miluje syté a výrazné barvy, proto budou pro někoho příjemnější temnější odstíny. My jsme vybrali tmavě hnědou, tlumenou fialovou, černou, šedou a modrou. Pomocí barev natřete řasy a konečky oživte modrou. Výsledek je úžasný, uvidíte.

Nehty, co se hodí na každou příležitost? Tady jsou ty nejžhavější trendy současnosti

Móda k popukání: Najdete tu ty nejhorší ilustrační fotky