8 nejblbějších a zároveň nejlepších konspiračních teorií o celebritách

Redakce

Když je někdo slavný, lidé si o něm povídají spoustu věcí. A tihle lidé prostě milují nejrůznější konspirace...

 1. Avril Lavigne je už přes 10 let mrtvá
  Podstatou teorie je to, že když kanadská zpěvačka ještě žila, měla najatou dvojnici Melissu, která ji zastupovala na nejrůznějších akcích. Když pak z neznámých důvodů původní zpěvačka zemřela, prý někdy kolem roku 2007, studio donutilo Melissu nahradit ji úplně. Důkazem mají být různá znamínka, narážky v písňových textech, pihy, kompletní změna image právě v roce 2007…
 2. Věčně mladá důchodkyně Lorde
  Lorde je skvělá – její hudba je super, texty mají hloubku, je chytrá krásná a navíc mladá. Podle některých až neuvěřitelně – ti tvrdí, že Lorde je ve skutečnosti 40 a jen se vydává za dvacítku, aby se víc prodávala. Důkaz? Zfalšovaný rodný list, který má někdo údajně k dispozici.
 3. Britney Spears jako součást Bushova týmu
  Někdo jí říká princezna popu – no, a někdo ji má za členku volebního týmu George Bushe. Když bylo třeba odlákat pozornosti od přešlapů americké vlády, byl údajně vypuštěn nový s Britney související skandál, aby odvedl pozornost veřejnosti.
 4. Nesmrtelný Keanu Reeves
  Srovnávacích fotografií, na kterých je Keanu Reeves před a po deseti letech, ale vypadá, že nezestárl ani o den, je plný internet. Že by herec upsal duši ďáblu?
 5. Za smrt Boba Marleyho je zodpovědná CIA
  Teorie stojí takto: CIA se rozhodla jednou provždy umlčet Boba Marleyho, protože se on a další reggae muzikanti pokoušeli upozornit na snahu zpravodajské služby sesadit jamajského premiéra Michaela Manleyho. Důkazem má být to, že Marleyho v roce 1976 navštívil Carl Colby, syn někdejšího šéfa CIA. Během návštěvy mu údajně do těla vpravil rakovinotvorné buňky – na tuto nemoc zpěvák v roce 1981 zemřel.
 6. Beyoncé není pravou matkou Blue Ivy
  Bey a Jay prý pro početí svého prvního potomka využili náhradní matku. Dokazovat to má video, na kterém si „těhotná“ zpěvačka sedá a její pupík se zmáčkne, jako by byl z plyše. Další teorie mluví o tom, že Beyoncé je starší, než tvrdí, a její mladší sestra Solange je ve skutečnosti její dcerou.
 7. Marissa Tomei vyhrála Oscara omylem
  V roce 1993 porazila začínající herečka Marissa Tomei v oscarovém klání čtyři uznávané kolegyně a získala sošku za nejlepší výkon ve vedlejší roli. Údajně se tak stalo omylem, protože tehdy čtyřiasedmdesátiletý Jack Palance přečetl špatné jméno. Bylo to ale tak trapné, že už ho nikdo neopravil.
 8. Katy „JonBenét“ Perry
  JonBenét Ramsey byla soutěžící malé Miss, kterou, když jí bylo šest let, někdo zavraždil u ní doma. Existují ale lidé, kteří si nemyslí, že JonBenét zemřela – ve skutečnosti z ní vyrostla popová hvězda Katy Perry. Jediným důkazem je fyzická podobnost obou „žen“. 

Galerie: Jak vypadají hvězdy bez make upu?

Galerie: Jak by vypadaly hvězdy bez obočí?