8 top destinací pro mladé: Sem musíte vyrazit, pokud ještě nepatříte do starého železa

Redakce

Nastal čas vyrazit na dovolenou bez rodičů? Pokud ano, tak budete mít jistě zájem o nějakou levnou variantu, kde si ale užijete spoustu zábavy a vychutnáte si nové dobrodružství a zážitky. Tak hurá za nezávislostí.

  1. Baleárské ostrovy

Baleáry jsou skvělým místem pro dobrodružství a zábavu na pláži. Mnoho společností vám sem dokáže udělat výbornou cenovou nabídku, a to dokonce i s all inclusive. Tudíž už další peníze nebudete potřebovat. Pokud si tedy nebudete chtít něco koupit.

  1. Kanárské ostrovy

Kanáry jsou další skvělou dovolenkovou destinací pro začáteční rekreanty, protože zde najdete nádherné pláže, počasí a další skvělé věci. Kanáry jsou docela dobrodružným místem už jen proto, že jsou docela daleko.

  1. Kypr

Jeden z nejoblíbenějších a také nejkrásnějších řeckých ostrovů. Na Kypru je zaručena skvělá zábava, krásné počasí a také dobrodružné výlety. Pokud se tedy chcete opalovat a sedět přitom na baru se skvělou hudbou, tak tady si to rozhodně užijete.

  1. Egypt

Egypt a zejména plavby po Rudém moři jsou fantastickou dovolenou. Můžete se jít potápět, projet na velbloudech nebo jen sedět na pláži a nedělat nic. Krásný je i návrat z pláže na pokoj, kde na vás každý den čekají krásně složené ručníky v různých tvarech.

  1. Řecko

Řecko se skládá z několika ostrovů a některé z nich stojí za to navštívit. Pokud právě hledáte dovolenou se sluncem zalitou pláží a historickými památkami, tak jste zde na správném místě.

  1. Menorca

Menorca je velkým ostrovem u pobřeží Španělska, kde se každoročně schází tisíce mladých lidí. Jezdí sem na zábavou, kterou si užijí na slunci. Menorca navíc není ani tak drahá a stojí opravdu za to.

  1. Portugalsko

Portugalsko je dalším skvělým místem, pokud si chcete užít slunce, lidi, kulturu a přírodu. Samozřejmě co je víc, než sedět na pláži a popíjet sangrii po celý den?

  1. Mallorca

Mallorca je oblíbenou turistickou destinací již mnoho let. Není divu, protože jsou zde fantastické pláže, rušný noční život a spousta mladých lidí.

7 důvodů, proč milovat cestování na festivaly

7 skvělých věcí, které jste asi nevěděli o Islandu: Pěstovaly se zde banány!