Absurdní sexuální úrazy. Co raději nikdy nezkoušet?

Lucie Bryndová

Jste spolu už hezkou řádku let a tak si říkáte, proč nevyzkoušet v milování něco nového, nezvyklého nebo třeba i trochu zvrhlého? Vždyť s kým jiným experimentovat, než právě s dlouholetým partnerem. Pokud ale nechcete přijít k nějakému vážnému úrazu, raději se vyhněte všemu, co si v následujících řádcích přečtete. Ještě, že už to někteří vyzkoušeli za vás, a tak se podobným nepříjemnostem můžete vyhnout. Snad. Jestliže vás nenapadne ještě něco uhozenějšího. Tak hodně štěstí!

  • Zrádný prstýnek. Okroužkovat svůj penis podobně, jako se kroužkují nohy ptákům, se podařilo šedesátiletému muži, který přišel do ordinace doktora Roberta Hartmana z Illinois s touto unikátní ozdobou. Pacient očividně trpěl erektilní dysfunkcí a po zhlédnutí různých návodů na internetu se rozhodl tuto metodu vyzkoušet. Jak to asi mohlo dopadnout? S erekcí mu to samozřejmě nepomohlo, zato lékař měl o parádní podívanou postaráno. Díky tomu, že muži nemohla penisem proudit krev, ho měl celý nateklý a umrtvený. Prsten se nakonec podařilo odstranit pomocí pilového kotouče, který ho rozžhavil natolik, že připomínal prsten z Pána prstenů. „Pacient se po tomto zákroku zotavil a doporučil jsem mu vyzkoušet příště raději bezpečnější a spolehlivější variantu v podobě Viagry,“ řekl doktor Hartman.
  • Pozor na zbytky jídla! V Illinois jsou na sexuální trapasy skutečně přeborníci. Dalším pacientem doktora Hartmana byl i mladý student, který přispěchal do jeho ordinace s extrémně nateklým a odřeným penisem. A co se mladíkovi stalo? Namísto, aby si užil orálního sexu, který mu dopřávala spolužačka, utekl po chvíli s velkou bolestí k lékaři. Dívka totiž nosila rovnátka a při felaci si úplně nesedly jejich zámečky s kůží mladíkova penisu. Ta se poškodila a zbytky jídla a bakterií z rovnátek se pak dostaly přímo do rány. Naštěstí stačilo nasadit antibiotika a za pár dní bylo po problému.
  • Chilli může pálit i víckrát. Už vám také někdo řekl, že je jídlo, které zrovna jíte, tak pálivé, že vás bude pálit hned dvakrát? Tak někdy může i víckrát. Lékař Gabe Wilson, který působí v jihovýchodním Texasu, zažil případ, kdy k němu přišla do ordinace žena s nepříjemnými pocity po pohlavním styku. Ukázalo se, že ji partner uspokojoval ústy jen krátce potom, co dojedl pořádně pálivé jídlo. Pálivá omáčka, kterou snědl, pak jeho přítelkyni způsobila mírné popáleniny v genitální oblasti. Po návštěvě restaurace si tak raději dejte ještě nějaký drink nebo si vyčistěte zuby, abyste svoji přítelkyni náhodou také nepopálili.
  • Unikátní zásek. Lákal vás někdy během dovolené sex na veřejném místě? Pod vodou se to doslova nabízí. Něžné objímání v nikom nevyvolá podezření a když to šikovně zamaskujete, můžete si nenápadně hezky užít. To si myslel i jeden italský pár během koupání v moři poblíž Porto San Girgio. Po vyvrcholení se od sebe chtěli partneři odtulit, ale zůstali oba zděšení, protože jim to nešlo. Kombinace zvláštní polohy a kontrakcí dělohy ženy způsobila, že se do sebe zasekli. Pár museli odvézt do nemocnice, kde jim pomohla až injekce na uvolnění svalů. Za chvíli bylo po problému, pánevní svalstvo ženy se uvolnilo a penis byl vysvobozen.