Audio: Komik Ricky Gervais z Kanclu se dal „opravdu“ na zpívání

Redakce

Ricky Gervais, komik, kterého jsme si oblíbili v roli manažera Davida Brenta v seriálu Kancl, se dal „oficiálně“ na dráhu hudební hvězdy, s níž v seriálu koketuje.

Písničku Slough hrál Gervais loni na koncertě v londýnském divadle Bloomsbury (lístky byly vyprodané během minuty), tehdy poprvé vystoupil pod názvem David Brent & Foregone Conclusion. V doprovodné kapele se představil například i Andy Burrows z Razorlight.

Gervais se chystá oživit postavu Davida Brenta v novém pořadu Life On the Road, v němž se bude Brent snažit o hudební  kariéru. „Představte si, že by David Brent byl skutečná postava, která se chce zalíbit producentu Simonu Cowellovi a chce mít vlastní YouTube kanál,“ říká Gervais. 

Písnička Slough ovšem není debut, možná, že budete znát starší kousky Spaceman Came Down nebo Free Love Freeway. Gervais také hrál v YouTube videích pojmenovaných „Naučte se na kytaru s Davidem Brentem“ – třeba právě písničku Free Love Freeway. (red)

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/tracks/170006647″ params=“auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true“ width=“100%“ height=“450″ iframe=“true“ /]