Barbra Streisand je v šoku ze své naklonované feny

mim

Zpěvačka Barbra Streisand si nechala dvakrát naklonovat svou zemřelou fenu. Teď ale zjišťuje, že to možná nebyl ten nejlepší nápad.

„Byla jsem tak zdrcená ztrátou mé drahé Samanthy, po čtrnácti letech společného života, že jsem si prostě chtěla uchovat kousek jí jakýmkoli způsobem. Bylo snazší nechat Sammie odejít, když jsem věděla, že můžu kousek z ní držet při životě, něco z její DNA. Kamarád si naklonoval svého milovaného psa a já jsem z toho psa byla nadšená. Takže doktor odebral buňky z ústní dutiny Sammie a kousek kůže z jejího břicha, než zemřela,“ vyprávěla Barbra před časem v rozhovoru pro New York Times.

Vznikly tedy dva klony, které jsou sice identické fyzicky, ale mají naprosto odlišnou povahu, píše web Odhaleno.cz. „Její smrt pro mě byla katastrofální… Ne, ty dvě nejsou stejné, je to fakt, vypadají jako ona, ale člověk prostě nemůže naklonovat duši. Je to jako u dítěte. Každé dítě je jiné, i když jsou to jednovaječná dvojčata,“ přiznala teď Streisand magazínu Entertainment Tonight.

Klony se jmenují Miss Scarlet a Miss Violet. Svou paničku bohužel šťastnou nedělají a nemůžou za to.