Bono z U2 po zranění: Nevím, jestli ještě někdy budu hrát na kytaru

Redakce

Zpěvák kapely U2 Bono, který před několika týdny utrpěl vážné zranění ruky po pádu z kola (celá zpráva), napsal svým fanouškům  – a převděpodobně hlavně sobě – dlouhý vzkaz. Přečíst si ho můžete tady. Ale pozor, je dlouhý.

„Jestli ho dočtete až do konce, skončíte pravděpodobně na stejných prášcích jako já,“ vtipkuje tu hudebník, který celý úraz připočítává nepokornému přesvědčení o vlastní „nesmrtelnosti“. Z textu vyplývá, že Bono v rekonvalescenci přehodnocuje plány, ruší dohodnuté aktivity a soustředí se na to, aby se dal dohromady před startem turné (celá zpráva).

Poslechněte si U2 v Youradiu

V blogovém zápisku/ohlédnutí za rokem 2014, který pojal abecedně, děkuje své ženě, kapele U2, fanouškům, mluví tu o nové desce Songs Of Innocence, oslavě narozenin, kterou „sdílí s dcerou“, o talentu Kanye Westa i o charitativních aktivitiách.

„Ve chvíli, kdy to celé píšu, si vůbec nejsem jistý, že ještě někdy budu hrát na kytaru. Jak mi ale připomínají kluci z kapely, naštěstí na tom nestojí ani U2, ani západní civilizace,“ dodává. Ve fotogalerii se podívejte na to, jak vypadá rentgen Bonovy ruky. (sli)