David Koller chystá tři koncerty. Na pódiu budou čtyři bubeníci

Redakce

Nové album Davida Kollera ČeskosLOVEnsko Davida Kollera dostane koncertní podobu. Koller chystá na jaro tři koncerty, na kterých nový materiál představí. Fanoušci, kteří dorazí v Praze do Fora Karlín (4. 6.), v Brně na hrad Špilberk (14. 6.) a v Ostrově nad Ohří do Zámecké zahrady (30. 5.), se mohou těšit kromě novinek i na průřez Kollerovou diskografií včetně písní, které kapela neměla dlouho v playlistu. A dojde i na hity Lucie.

Design pódia a světla nové Kollerovy scény dostal na starost Lukáš Patzenhauer, který se podílel už na vzhledu scény během loňského comebacku Lucie. Na výrobu projekcí dohlížejí výtvarníci a programátoři z formace Black / Division. Zpěvákovi fanoušci mohou přípravy turné sledovat prostřednictvím oficiálního YouTube kanálu Davida Kollera. Postupně na něm najdou videa z kapelových zkoušek, zákulisí či příprav scény.

„Na novém albu jsme přes sebe vrstvili hodně bicích. Takže kromě mě, syna Adama a Tomáše Marka přibereme ještě dalšího bubeníka Víťu Halšku, který s námi několik let hostuje a podílel se i na nahrávání ČeskosLOVEnska,“ popisuje David Koller. Hostem všech tří koncertů bude slovenský zpěvák Peter Aristone. (red)