Do jakého rodu patříte ve Hře o trůny na základě znamení zvěrokruhu?

Redakce

Sedmá série Hry o trůny skončila a vy máte nyní možnost zjistit, do kterého rodu v populárním seriálu patříte. Prozradí vám to hvězdy.

 • Beran (21. 3. – 20. 4). Pokud jste Berani, patříte do rodu Arrynů, protože jste odhodlaní a sebevědomí. Stejně jako Arrynové máte tendenci být pyšní, náladoví a arogantní. Měli byste být opatrní, protože špatné rozhodnutí by mohlo způsobit váš pád. Nikdy nevíte, kdo by vás mohl prohodit skrze Měsíční dveře.
 • Býk (21. 4. – 21. 5). Hodíte se mezi rod Baratheonů, je o vás známé, že jste praktičtí, zodpovědní a oddaní. Když na vás přijdou špatné dny, máte tendenci být posedlí, blázniví a neschopní dělat kompromisy. Stejně tvrdohlaví byli i Robert, Stannis a Renly. Všichni skončili špatně. Rod Baratheonů je velmi silný a důstojný, nesmí se však jeho členové nechat pobláznit a jít za vytyčeným cílem doslova přes mrtvoly. Upálení vlastní dcery byl špatný tah.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Patříte k rodu Martellů. Máte dvě protichůdné strany osobnosti. Na jedné jste milující a láskyplní, ale na druhé vážní a neklidní. Jste stejně špatně předvídatelní jako členové rodu Martellů. V jedné minutě se stáváte skvělými hostiteli a v druhé z nenávisti otrávíte nevinnou dospívající dívku. Musíte si dát pozor, protože nikdy nevíte, ze které strany přijde pomsta.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Patříte do rodu Tullyů, kteří jsou velmi emocionální a citliví. Máte smysl pro rodinu. Dokážete se snadno vložit do role matky či otce, děti máte velmi rádi. Zvládnete to i tehdy, pokud si svého milého / svou milou nebudete moci vybrat, ale někdo vám ho / ji domluví. Umíte vytvořit domácí atmosféru u rodinného krbu. Občas na vás může přijít pesimismus a beznaděj, ale za každých okolností jste stateční a věrní.  
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Skvěle zapadnete mezi Lannistery, protože jste velmi hrdí a ambiciózní. Pokud chcete dosáhnout nějakého cíle, nedělá vám problém odstranit všechny překážky v podobě lidí. Když vám někdo něco provede, pomsta se pro vás stane životní motivací. Vášeň a kreativita mohou být velice prospěšné, ale nesmíte je použít v nesprávný čas na nesprávném místě. Mohlo by se vám to vymstít.  
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Vy rozhodně zapadáte do rodu Starků. Stejně jako členové nejpopulárnějšího rodu v seriálu Hra o trůny jste věrní a velice opatrní. Navíc se rozhodně nebojíte práce a díky své praktičnosti se dokážete připravit na kruté zimy. Váš poctivý přístup k různým věcem způsobuje, že neumíte odpočívat. Takže vám radíme, abyste se trochu uvolnili.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Bez jakýchkoli pochybností patříte do rodu Tyrellů, jeho členové jsou stejně jako vy známí svou dobrotou a laskavým srdcem. Nechybí vám ani inteligence a svou krásou dokážete okouzlovat ostatní. Lidé mají tendenci vás podceňovat a z tohoto důvodu je dokážete různými věcmi velmi překvapit.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Promiňte Štíři, ale nedá se nic dělat, patříte do rodu Boltonů. Pokud máte zrovna dobré dny, jste vynalézaví a odvážní, ale když na vás přijdou ty špatné, krmíte své psy lidmi a doslova je stahujete z kůže. Ve vás je spousta zloby, žárlivosti a také máte velké sklony k násilí. Dokážete skvěle manipulovat s ostatními. Když se budete kontrolovat, mohli by z vás být dobří vedoucí nějaké skupiny lidí. Využijte své schopnosti pro konání dobra, nebuďte jako Ramsey!
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Kdo by mohl být inteligentní a zároveň povrchní? Hádáte správně, jste to vy. A kvůli tomu patříte do rodu Freyů. Umíte být pozitivní, ale jakmile vás někdo obejde nebo odstrčí, velmi rychle na sebe umíte upozornit pomstou. Stejně jako to udělali Freyové na Rudé svatbě. Pokud se nebudete chovat líp, skončíte jako jedna z ingrediencí v koláči.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Můžete být na sebe pyšní, patříte do rodu Mormontů. Jste zodpovědní a disciplinovaní stejně jako členové tohoto rodu. Když si umyslíte, že něčeho dosáhnete, uděláte pro to maximum, ať už budete sloužit v Noční hlídce. nebo najdete lék na nevyléčitelnou nemoc. Oceňujeme vaši loajalitu a odvahu, ale prosíme, svoji pýchu držte na uzdě. Čas od času máte tendenci se až moc zbožňovat.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Víte, že máte v krvi dračí krev? Děláme si legraci. Přesto však patříte do rodu Targaryenů, jste totiž spravedliví, nápadití a odvážní stejně jako Dany. Bohužel také disponujete nepředvídatelností a máte sklony k zešílení. Raději se držte dál od Divokého ohně, snažte se konat dobro a vše bude tak, jak má být.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Patříte do rodu Greyjoyů, jste stejně moudří, intuitivní a příliš důvěřiví jako oni. Nemáte rádi kritiku a navenek působíte tvrdě, ale pod tvrdou slupkou máte citlivou duši. Každopádně ten tvrdý obal si v životě udržte. Bude se vám hodit, protože jen tak nepropustí dovnitř životní rány. Nechcete přece dopadnout jako chudák Theon Greyjoy.  

To bude pošušňání! Poslední díl sedmé série GoT bude mít 80 minut!

7 věcí, co vím o Hře o trůny (nikdy jsem to neviděla ani nečetla)