Donuťte rádia, ať hrají Charlie Straight, a oni vám zahrají doma

Redakce

Kapela Charlie Straight z Třince, objev loňského roku a vítěz hudebních cen Anděl, má sice nabité koncerty a 12 tisíc fanoušků na Facebooku, česká rádia její muziku ale příliš nehrají. Charlie Straight proto rozjeli na svém webu projekt, ve kterém žádají fandy, aby natočili video, v němž prosí rádio a nasazení kapely do playlistu, nahráli ho na YouTube a mail s odkazem poslali do daného rádia. Autora nejlepšího videa pak kapela ocení koncertem u něj v obýváku. Nevíte, jak přesně na to? Podívejte se na zábavný "manuál". Albert a spol. před domácí pohovkou, to přeci stojí za to!

Kapela na turné
Charlie Straight vyrážejí 6. října 2010 na turné, které zahájí v Bratislavě, poslední zastávnou bude 17. prosince koncert v České Lípě. Od 5. října pak budeme na Kouli soutěžit o lístky na libovolnou koncertní zastávku.
Kapela má také šanci získat ocenění v kategorii Best Czech/Slovak Act cen televize MTV. Soupeří se zpěvčkami Ewou Farnou a Anetou Langerovou, rapperem Rytmusem a písničkářem Markem Ztraceným. Hlasovat lze tady. Vítěze se fandové dozví 14. října na koncertě v pražském klubu SaSaZu. Lístky stojí 240 až 360 Kč (sli)