Ester Geislerová ohromila ve Varech účesem

mim

Ester Geislerová, Berenika Kohoutová, Jitka Schneiderová, Vlaďka Erbová a další celebrity vyrazila na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Nás nejvíce zaujala Ester. Za posledních několik pár měsíců úplně změnila image. Zkrátila hřívu a vzdala se své zrz kštice ve prospěch růžové a musíme říct, že se nám to hodně líbí!

Ester Geislerová a Josefína Bakošová, stojící za projektem Terapie sdílením, ve Varech na jedné akci mluvily o společných začátcích. Ester a Josefína tvoří duo, které se proslavilo hlavně díky instagramovému profilu, kde sdílí rozchodové zprávy.

Live

Projekt, který si samy vymyslely, je natolik úspěšný, že se dočkal i dvou knižních zpracování pod titulem Terapie sdílením. Společně chtějí dosáhnout toho, aby se lidé zamysleli nad virtuálním světem, který neznamená to samé jako osobní kontakt.

Proto posunuly projekt na další úroveň a objíždějí Českou republiku s Terapií sdílením live. S přednáškou o vztazích a komunikaci jim pomáhá odborník a párový terapeut Honza Vojtek.

Na Instagramu zatím uveřejnily více jak 2 500 rozchodových zpráv a každou hodinu jim lidé pošlou pět nových. Úspěch letitých kamarádek je založen hlavně na autenticitě, která se zrcadlí i v jejich módních kolekcích. Sami se o tom můžete přesvědčit v posledním kolekci To a jen sen, kde se kloubí pohodlnost s praktičností.

Kohoutová natočila nový klip

Do prostoru VIP zóny zavítala také autorka letního hitu Dělám stojky Berenika Kohoutová. Vítězka čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas nám prozradila, že natočila nový videoklip k písní Du prát, na kterém se podílela jako herečka.

Píseň mají totiž na svědomí dva talentovaní umělci ze skupiny Mutanti Hledaj Východisko, a to konkrétně Jiří Konvalinka a Honza Vejražka. První jmenovaný v loňském roce hrál hlavní roli ve filmu Domestik a jeho druhá kapela Vložte kočku byla dokonce nominovaná na Českého lva za hudbu.

Berenika s kapelou Mutanti v minulosti zpívala a dodnes s nimi spolupracuje. Hudba, kterou se prezentují, by se dala nazvat jako „alternativní hip hop“. Což dokazuje i jejich nejslavnější skladba Diskotéka.