Evropa 2 vyhlásí výsledky hudebních cen, šanci má i Adam Mišík

Redakce

Ve čtvrtek v 15:00 se z éteru Evropy 2 dozvíte, koho její posluchači v rámci Hudebních cen zvolili jako nejoblíbenějšího zpěváka, zpěvačku a kapelu, čí písničky je nejvíc baví a kdo je podle nich nejzajímavější objev. Hlasování je už sice u konce, na nominované se ale můžete podívat tady.

Jedním z favoritů je i Adam Mišík, syn slavného otce Vladimíra, který se v Lucerna Musi Baru nedávno představil jako předskokan Jamese Arthura a na květen chystá svou první sólovku. Nový singl Já nechci víc už také hraje Evropa 2. „Výhra pro mě byla už jen to, že Evropa začala hrát můj singl Tvoje světy. A teď ještě nominace na Objev roku, vážně si toho moc vážím,“ usmívá se Adam.

Miší se od dětství věnuje také herectví, kromě seriálů ho můžeme vidět například v Pěně dní v divadle La Fabrika. Kdo další patří k jeho idolům? „Justin Timberlake, Bruno Mars, ale mám rád i české kapely, třeba Lucii. Někdy poslouchám i klasiku, Mozarta nebo Čajkovského. Jindy naopak rock, 30 Seconds to Mars nebo Muse. Baví mě i dance, jaký dělají třeba Daft Punk. A v Los Angeles jsem byl nedávno na koncertě Maroon 5, to je taky parádní kapela," vypočítává. (sli)