Audio: Holden Caulfield chtějí do Čech přinést moderní pop

Redakce

O písničkách tehdy ještě klukovské kapely Holden Caulfield jsme psali už před několika lety. Až nyní ale kapela kolem Martyna Starého (taktéž Luno) přichází s novou deskou, na kterou si vydělala přes crowdfungingový server hithit.

Album vyjde v září, jako první ukázku posílají muzikanti do světa singl Save The World, který vznikl v produkci Armina Effenbergera a kapela na něm opět našla nový zvuk. "Nechceme zachránit svět, na to jsme krátcí. Chceme ale do Čech přinést moderní popovou hudbu, která tady zoufale chybí," říká Starý. "Víme, že to není lehký úkol, ale věřím, že když budeme makat, můžeme získat mnoho fanoušků," dodává s tím, že inspiraci hledá například u kapel typu 1975 nebo CHVRCHES.

V současné době k singlu vzniká videoklip, který se bude křtít v pražském klubu Roxy v pondělí 28. 4. Vstup je zdarma a s Holden Caulfield vystoupí shoegazeoví Manon Meurt. Ti v Roxy pokřtí své album. (sli)

[soundcloud url="https://api.soundcloud.com/tracks/140162257" params="auto_play=false&hide_related=false&visual=true" width="100%" height="450" iframe="true" /]