Fashion maniaci Mareš a Koblížková: V obchodě si umíme užít

Redakce

Úspěšný český moderátor Leoš Mareš vyvedl svou přítelkyni Moniku Koblížkovou na kapitánskou párty na Náplavce. Že patří k nejlépe oblékaným celebritám u nás, potvrdili svým sladěným outfitem. Svou vášeň pro módu se netají a společné nákupy si užívají. Leoš rozhodně nepatří k mužům, kteří neradi nakupují.

„Baví nás to, Monika se fashion věnuje i pracovně, rozumí tomu a společně si čas v obchodě umíme užít,“ říká Leoš, kterého jsme potkali na pirátské lodi.

Jednu z posledních open air akcí si nenechala ujít ani čerstvě zamilovaná modelka Tereza Budková, která potvrdila svůj vztah s naším předním hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem. Do Winipegu se modelka podívá asi častěji. Do svého šatníku bude muset pořídit pěknou teplou výbavičku, jak sama říká, je zmrzlík a v Kanadě se moc neohřeje.

Veronika Kašáková, jež se naplno věnuje svému nadačnímu fondu pro dětské domovy, dorazila s přítelem. „Konečně máme trochu volněji. Měla jsem spoustu práce s focením kalendáře pro nadační fond a taky jsme si moc neužili léto, protože Milan byl nemocný. Tak si to teď vynahradíme. Během týdne, dvou bychom rádi odletěli někam k moři. Ještě nevíme kam, ale oba se na dovolenou těšíme. Léto jsme si moc neužili,“ prozradila Veronika.

Na pirátskou loď také zavítala modelka Dominika Mesarošová s přítelem nebo Zuzana Jandová. Na kapitánské párty vystoupil hudebník Xindl X a také skupina Jelen nebo třeba ATMO.

Nová posedlost žen: Na internet dávají fotky svých nohou bez retuše a takhle to vypadá

Co si nikdy neberte na svatbu, pokud tam jdete jako host

Témata: