Hankovy štěky: Hlášení kruté ztráty!

Pavla Gabrhelíková

Musím vás informovat o velmi smutné a kruté ztrátě v mém životě. Je to pro mě tak těžké, že upustím od vtipkování a informuju vás o tom tak, jak by to udělala policie.

Dne 20. května si pan pes Hank poprvé všiml, že mu chybí jeho milovaný míček. K jeho ztrátě či odcizení došlo pravděpodobně o víkendu 18. – 19. května, kdy byl nucen se odebrat se svými opatrovateli na chatu na Slovensko. Zpátky se, bohužel, vrátil už bez svého kulatého parťáka.

Pátrání

Naposledy byl spatřen, když mu ho jeho panička nemilosrdně odcizila (jako na konci každé procházky) a dala uschnout a opadat od bordelu na venkovní krb u chaty. I přes naléhání odhodlaného majitele ho už odtud nikdo nesundal. V tuto chvíli může být míček opravdu kdekoliv, pokud tedy tuto zprávu přesdílíte i svým kamarádům do Maďarska a Polska, významně pomůžete urychlit pátrání.

Míček má obvod asi 8 centimetrů, je neurčité barvy, kterou lze popsat jen jako šedanžovou, a místo ocásku z něj trčí věčně oslintaný provázek. Taky je na něm patrné, že se každý den potýká se zuby svého majitele. Míček je navíc podezřelý z odkutálení se někam jinam. Jinak se chová submisivně a není ozbrojený ničím jiným než svou hrbolatou kulatostí.

Kdybyste měli jakékoliv informace o tom, kde se může ztracený míček nacházet, kontaktujte nás prostřednictvím Facebooku. Celou situaci si pak přebere panička zdrceného Hanka, která má mnohem větší práva a moc než chudák pes. 

Milujte své míčky!

Jdu říct paničce, ať to jde zkusit odnést na policii… A vám říkám: Milujte své míčky! Nikdy totiž nevíte, kdy o ně přijde, aniž byste je stihli sežrat a vykadit!