Jaká jste postava v seriálu Hra o trůny? Poznáte to podle svého znamení zvěrokruhu

Redakce

Zajímalo by vás, k jaké postavě ve Hře o trůny máte svým charakterem nejblíže? Dozvíte se to s pomocí hvězd.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Gratulujeme! Jste jedna z hlavních postav v seriálu a momentálně hýbete s celým světem, protože máte draky. Stejně jako Daenerys Targaryen jste známí svými vůdcovskými schopnostmi, silným charismatem, temperamentem, ale také impulzivitou. Nejste schopni jen sedět a z povzdálí pozorovat problematickou situaci. Snažíte se ji vždy vyřešit.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Nejvíce se hodíte na prince Oberyna, který je oddaný, spolehlivý, elegantní a romantický. Jednoduše sen každé ženy. Bohužel umíte být také nekompromisní a tvrdohlaví. Jdete si za tvrdě za svým cílem, který vám může přivodit pád stejně jako Oberynovi.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Blíženci mají dvě různé identity v jedné osobě. Lidé v jejich blízkosti nikdy nevědí, jací budou za chvíli. Možná společenští, zábavní, láskyplní, nebo naopak nervózní a chladní? To snad ví jen hvězdy. Přesně taková je Arya Stark. Člověk u ní nikdy neví, jak se v příštím okamžiku zachová.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Vaše osobnost se hodí na Robina Arryna. Ten se ve Hře o trůny projevil jako nezvladatelné a sobecké dítě, což je jedna z charakteristik Raka. Máte velké sklony k náladovosti. Slouží to u vás jako obranný mechanismus, pokud o vás nebylo v dětství řádně postaráno. Na druhou stranu jste však extrémně loajální ke svým blízkým. Jednou z vysokých priorit je pro vás rodina. Snažíte se vyhnout válce a všem konfliktům.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Lvi jsou jasní Lannisterové. Nejvíce se však hodíte k Tyrionovi, protože máte přirozenou inteligenci a vůdcovský talent stejně jako on. Trpaslík je velký bojovník, troufneme si říct, že největší z celého rodu. Za celý život musel snášet posměšky a nenávist pro svou malou výšku. Nikdy se z toho však nezhroutil, ale bojoval dál. Vás taky jen tak nic neporazí. Stejně jako Tyrion však spoléháte na svůj přirozený talent a občas se necháváte unést lenivostí.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Vaší osobnosti je vám nejblíže Jon Snow, protože jste stejně jako on nezávislí a laskaví. Býváte občas také špatně pochopení. Vaše praktičnost, pokora a úsilí jsou známkovou dobrého vůdcovství, i když někdy nechtěného. Nepotřebujete být nutně v centru pozornosti, přesto vás tam schopnosti mnohdy zavedou. Za to vás mohou někteří lidé odsuzovat, protože si budou mylně myslet, že jste nafoukaní a arogantní. Z morálního a etického hlediska dokončujete všechny důležité úkoly, i když z nich nejste zrovna dvakrát nadšení.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Vládnoucí planeta vašeho znamení je Venuše – bohyně lásky a krásy. Komu jinému byste se mohli podobat více než půvabné a laskavé Sanse Stark? Stejně jako ona jste marniví a nerozhodní, avšak ve svém srdci jste vyrovnáni sami se sebou. Rozhodně nepostrádáte smysl pro spravedlnost a zodpovědnost. Nejšťastněji se cítíte, když máte vedle sebe milující osobu, které můžete důvěřovat. Každopádně lidé by si na vás měli dát pozor, protože díky své nerozhodnosti jste velmi přelétaví. Docela v klidu dokážete přejít na nepřátelskou stranu, protože chcete pro sebe vytěžit co nejvíce.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Stejně jako Khal Drogo vzbuzujete v lidech atraktivitu a sílu. Navenek se tváříte jako drsní lidé bez kousku citu, protože svoji měkčí stránku veřejnosti neprezentujete. Opak je však pravdou. Pokud potkáte toho pravého / tu pravou, dokážete být větší romantici než ostatní znamení. Respekt chováte jen k těm, kteří si ho opravdu od vás zaslouží.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Střelci jsou otevření, idealističtí, chytří, kultivovaní a ambiciózní, stejně jako Jorah Mormont. Toužíte po svobodě bez ohledu na to, jak moc si tím uškodíte ve vztahu s okolím. Milujete cestování, a pokud vám to možnosti dovolí, stanete se energickými světoběžníky stejně jako Mormont.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Všichni nenávidí Malíčka a vy zrovna máte jeho charakter. Nemusíte z toho být smutní, protože on má spoustu kladných vlastností. Malíček je disciplinovaný a pracovitý. Máte vlohy pro to stát se dokonalým obchodníkem stejně jako on. Dokážete také hravě přechytračit své nepřátele i přátele, takže inteligence vám rozhodně nechybí. Malíček není schopen se přenést přes některé věci z minulosti, což je jeho slabina a vaše také!
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Možná vám přijde trochu zvláštní, že jste vzdušné znamení a my vás spojíme s ohnivou kráskou Lady Melisandre, ale charakterově k sobě máte nejblíže. Oba jste nekonvenční, soběstační a emocionálně uzavření. Pro svůj cíl uděláte vše, což způsobuje i to, že jste nestálí a neúprosní. Za žádných okolností nedokážete ze svých nároků slevit. Lady Melisandre pro svůj cíl nechala nesmyslně zabít nevinnou princeznu Shireen.  
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Jste stejně moudří, nezištní a intuitivní jako Ser Davos Seaworth. Oba s radostí ochraňujete své blízké. Pokud by to bylo nutné, dali byste za ně i krk. Dokážete se poučit ze svých chyb. Vaše přátelská povaha vám umožňuje stát se skvělým řečníkem a navázat spousty zajímavých kontaktů. Neměli byste se však tolik upívat na své blízké, protože i oni dělají chyby, které mohou zasáhnout i vás. Třeba jako Stannis!

To bude pošušňání! Poslední díl sedmé série GoT bude mít 80 minut!

7 věcí, co vím o Hře o trůny (nikdy jsem to neviděla ani nečetla)