Jak být skvělým partnerem pro svoji slečnu?

Eva Vogelová

Zamilovali jste do nějaké dívky a rádi byste pro ni byli tím nejlepším partnerem? Nebudeme vám lhát, není to snadné, některé ženy mají vysoké nároky, můžete se o to však alespoň pokusit. Poradíme vám, jak.

  1. Připravte se na kompromisy

Když s někým začnete chodit, měli byste se naučit druhého člověka respektovat. Možná po vás vaše dívka bude chtít, abyste s ní do kina chodili na romantické komedie, které ze srdce nenávidíte. Pokud pro ni chcete být dobrým partnerem, řekněte jí pravdu a zároveň navrhněte nějaký kompromis. Choďte třeba na filmy, které pro vás nejsou tak „závadné“ a na romantické blbosti ať chodí s kamarádkou.

  1. Pečujte o ni

Ženy mají velmi rády, když o ně muži pečují. Nemyslíme tím, že jim uvaříte, uklidíte a vyperete prádlo. Jde spíše o duševní péči. Pozvěte je na večeři, výlet nebo na procházku. Na rande jim přineste nějakou drobnost. Ženy jsou většinou nadšené z kytek. Dokážete jim tím, že vám na nich záleží. Když s nimi trávíte čas, věnujte jim veškerou svoji pozornost. Mají rády časté objímání. Zabořit se do hrudníku muže jim dělá dobře, protože mají pocit, že jsou v bezpečí. Nepřestávejte jim bedlivě naslouchat, poslouchejte a vnímejte vše, co říkají. Nikdy nesmíte zapomenout na jejich narozeniny, byly by z toho zklamané.

  1. Dávejte najevo své pocity

Někteří muži dusí své emoce v sobě, nechtějí je ventilovat. Většina žen naopak nemá problém s vyjadřováním emocí. Když zrovna chtějí plakat, udělají to. Od vás vyžadují, abyste je v takových chvílích utěšili. Zároveň by byly rády, kdybyste o svých pocitech dokázali mluvit. Vadí jim, že občas nevědí, co se ve vás děje. Pokud chcete být dobrými partnery pro své drahé polovičky, neměli byste si své vnitřní pochody nechávat jen pro sebe. Komunikace je základem vztahu. Pokud se o něčem často mlčí, vzniká postupně mezi lidmi propast.

  1. Důvěřujte

Pokud na ni budete žárlit a kontrolovat ji, důvěru z její strany si nikdy nezískáte. Zdravý vztah je takový, ve kterém si oba věří a navzájem si dávají svobodu.

  1. Udělejte si čas

Své partnerce byste se měli často věnovat. Nemusíte spolu ale být dvacet čtyři hodin denně. Stačí, když si vyhradíte určitý čas v každém týdnu, který spolu budete trávit. Možná máte období, kdy se potřebujete hodně učit nebo často pracovat, ale to vás na dlouhou dobu neomlouvá. Ženy mají pochopení, ale po čase jim dochází trpělivost. Pokud na ně budete mít čas jen jednou v týdně a to ještě třeba jen dvě hodiny, začne je to opravdu štvát. Z dlouhodobého hlediska se v takovém vztahu nedá setrvat, tak pozor!

Témata:, , ,