Jak pohodlně cestovat s dětmi?

mim

Jak můžete dětem i sobě zpříjemnit cestu autem? Pomohou organizéry i další cestovní vychytávky, které třeba ani neznáte.

Na zadní stranu předního sedadla jednoduše připevněte organizéry, do kterých umístíte hračky, telefony, powerbanky, tablety a vůbec veškerou drobnou elektroniku. Na výběr je několik druhů, přičemž plastové organizéry se hodí i na uschování nejrůznějších pochutin, jídla a nápojů.

Na svačinky

Pokud chcete ve svém voze eliminovat výskyt drobečků, pro konzumaci svačinek či jiných drobivých pokrmů perfektně poslouží jídelní pult. Snadno ho složíte, pokud ho nepoužíváte, a nezabere vám tak ve voze prakticky žádné místo.

Dětem můžete pořídit také organizéry ozdobené jejich oblíbenými hrdiny, jako jsou ti z Ledového království, Star Wars nebo Cars. S těmito motivy pořídíte i stylové cestovní polštářky, které umožňují pohodlné opření hlavy ze stran, a zároveň ulehčují krční páteři vašich dětí.

Klid

Mezi dvě dětské autosedačky na zadním sedadle je také vhodné umístit k tomu speciálně určený typ organizéru. „Nabízí množství kapes a přihrádek, takže do něj můžete uložit hračky, lahve na pití a nejrůznější drobné předměty. Organizér lze snadno připevnit k bezpečnostnímu pásu, takže nesklouzne ze sedadla. Díky organizéru tak děti mají všechny potřebné věci po ruce a řidič se může plně věnovat jízdě, aniž by byl pro zachování klidu v kabině nucen asistovat spolujezdcům při hledání nejrůznějších předmětů,“ doporučuje s úsměvem Michal Knor ze společnosti Auto Kelly.

Organizéry vám při jízdě prokážou velmi dobrou službu, navíc ochrání přední sedadla před ušpiněním a poškozením od dětských bot a zároveň jsou cenově velmi dostupné, protože i kvalitní organizér pořídíte v řádech stokorun.

Zábava

Chcete-li děti během cestování důkladně zabavit, pusťte jim na tabletu jejich oblíbené pohádky. Tablet snadno připevníte pomocí držáku na tablet s mechanismem pro upevnění na opěrku hlavy předního sedadla.

V případě multifunkčního vybavení do auta můžete sáhnout třeba i po chladicí tašce, kterou stejně jako organizéry připevníte na zadní stranu předního sedadla. Díky ní si budete moci během cesty vychutnat osvěžující chladivý nápoj nebo ovoce a navíc vám také ochrání sedačky před znečištěním a nabídne mnoho úložného prostoru. Chladicí tašku s přehledem pořídíte do tisíce korun.

Projekt Dopravní jednička je realizován za přispění finančních prostředků z fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů.

Projekt Dopravní jednička
ČKP